Ochutnejte exotické kávy a čaje, které jinde nenajdete

Druhý červnový víkend se Výstaviště Kroměříž stane centrem setkání předních distributorů kávy a čaje včetně zástupců tuzemských pražíren.

Přijďte se nechat uchvátit lahodnou chutí čerstvě připraveného šálku a to vše v příjemném prostředí tematických zahrad umocněných omamnou vůní šafránu. Pro návštěvníky je připravena nabídka nepřeberného množství dobrot a koření. To vše za doprovodu podmanivých tónů, které vás přenesou v čase až do čarovného Orientu, Dálného východu či tropické Amazonie.

Profesionálové vám představí nejmodernější technologie výroby teplých a studených kávových, čajových, mléčných a čokoládových nápojů. Návštěvníci se dozví pravidla správné přípravy kávy a čaje včetně postupů při zpracování kávového zrna a listů čajovníku. Těšit se můžete na bohatou nabídku kávovarů, mlýnků, filtrů na vodu a kávovou kosmetiku. Novinkou bude prodejní výstava kávových šálků z druhé největší soukromé sbírky v ČR.

Nebudou zde chybět ani výrobci medu, cukrářských dobrot a pravého českého porcelánu.

Oproti minulému ročníku bude akce obohacena o širokounabídku vodních dýmek a tabákových výrobků.

Každý z vás se může zapojit do hodnocení o nejchutnější kávový a cukrářský výrobek. Výsledky soutěže včetně bohaté tomboly budou vyhlášeny v 15 hodin a to každý den v podání známého moderátora Milana Poláška. Ten nás bude hudbou a slovem provázet po celou dobu konání akce.

Kromě ukázek jedinečných výkonů našichbaristů a tradičního představení mažoretek se můžete  těšit na autentický program japonské školy Katoria to v podání samurajského mistra Marka Motyčky desítky kulturních míst. Budete svědky bleskového útoku z tasení meče, ukázky sebeobrany dlouhým nožem, pažemi a holí. Nebude chybět ani tak oblíbená disciplína jako přesekávání rohoží.

Čeká na vás také netradiční vystoupenítanečních orientálních skupin Shirine a Kharida a to pod vedením lektorky a choreografkyLenky Navrátilové. Jejich bohaté rekvizity a kostýmy si můžete prohlédnout na stánku Orient Otrokovice. Parkování zdarma, dílničky pro děti, bohaté občerstvení – rostě program pro celou rodinu. Více se dozvíte na www.hobbyvystaviste.cz

 

Comments

comments

Vyhledat