Ohm Square se vracejí

Ohm Square, foto Lukáš Cetera
Ohm Square, foto Lukáš Cetera

Pražská kapela Ohm Square se vrací s novou písničkou Closer. Poslechněte si ji třeba hned:


Zpěvačka Charlie One nám k songu, který obsahuje i tajemný mužský hlas, řekla:

„Písnička se začala rodit, když jsme si s Honzou začali ve studiu hrát s novou efektovou krabičkou. Je tam ‘pitch shift’ mód (funkce umožňující změnu výšky, pozn. red.) a já jsem ho měla posunutý dolů, takže se ze mě stal velký, svalnatý americký CHLAP! A začalo se mi to dost líbit, musím říct. Nám oběma. Tak se zrodil refrén.

Pak jsme pro toho chlapa začali psát další text… co by řekl? To nás bavilo, zpívat jeho požadavky (slušně řečeno) na jeho dívku. A pak nastala samozřejmě chvíle, kdy ta dívka zareagovala a řekla, jaké jsou její potřeby v tomhle vztahu i celkově.

Refrén reprezentuje tuhle ženu a muže nacházející společnou cestu, dělající kompromisy a přibližující se jeden k druhému.

Samozřejmě se dá jít o krok dál a takto myslet globálně, protože by nám všem prospělo se různými způsoby vzájemně přiblížit.“

A máme se na co těšit i dál.

Charlie nám řekla: „Tahle písnička je první ze čtyřskladbového SP jménem Can’t Believe I’ve still got a Headache. Další skladba vyjde zkraje nového roku a bude k ní i klip a oba tracky budou mít i remixy.“

 

I tahle písnička má video:

Comments

comments

Vyhledat