Otrlý divák v Aeru: kolečkové brusle, živý dabing a démonické větry

Skate or die! Tradiční podzimní dostaveníčko Festivalu otrlého diváka na své domovské scéně kina Aero bude tentokrát zasvěcené filmům na kolečkových bruslích. Ale dojde také na latríny a  větry. 14.–15. října si tak ti nejodvážnější diváci mohou užít výběr filmů stálého dramaturgického  týmu. Oblíbený živý dabing je samozřejmostí, tentokrát dokonce u poloviny filmů! 

Podzimní sklizeň je zkrácenou verzí plnohodnotného Festivalu otrlého diváka, který se koná na konci  zimy. Kvůli vysoké poptávce se organizátoři rozhodli zařadit další přehlídku i na podzim, aby divácká  touha po nevkusu byla dostatečně ukojena. V pátek 14. října od 17:00 tak festival odstartuje splácaný  blouznivý biják s bezpředmětným dějem, jež obsahuje minimum dialogů, ale zato maximum  přímočarých atrakcí. Snímek Ninja hromobití servíruje divákům přemrštěné honičky, divoké bitky,  explicitní postelovky, akvabely, lyžování, exploze, ninji na kolečkových bruslích a mnoho dalších WTF  výjevů.    Následovat bude Zkus ty vály utnout, zběsilá diskoféerie o tom, jak vznikla béčková hudebně zábavná senzace Village People, vzdává svou vizuální a zvukovou opulencí hold všemu, co si dnes  člověk představí pod pojmem „osmdesátky“, včetně ikonické úvodní scény na kolečkových  bruslích. Otrlá projekce bude přizdobená a přituněná simultánním dabingem, přičemž dojde i na pečlivě  vybrané zpěvy a možná i tance. První den festivalu zakončí hravá pornokomedie se sci-fi prvky  jménem Kolofrndy.

Sobotní program zahájí film Bruslo-ostří s živým dabingem. Jde o kombinaci nadutého wrestlingu,  jeptišek s balisongy, očistného rituálu ve vířivce a totální oddanosti k jízdě na bruslích. Klaustrofobní  drama Do hajzlu! slibuje brutální, řemeslně dotažený survival, který sám sebe splachuje čvachtavými  proudy inkontinenčního humoru toho nejnižšího ražení. Finále bude patřit už Démonickým větrům,  filmu o partě přátel uvězněných ve strašidelné chajdě. Snímek naprosto ignoruje základní pravidla  scenáristiky a místo toho na diváky v hutných intervalech vypouští dusivé opary hrůzyplných výjevů  plných démonů s mokvavě rozkydlými obličeji a dalšího těžkotonážního bizáru.

Podrobné anitace filmů jsme přinesli zde:

O Festivalu otrlého diváka

Otrlec je synonymem pokleslosti, nevkusu, braku a zábavy za hranicí tuctovosti – ve všech možných  významech těchto slov. Každý rok přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i  nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček. Festival otrlého diváka  navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku.

Program Podzimní sklizně 2022 v kině Aero:

Pátek 14. října 2022: 

17:00 Ninja hromobití

19:00 Zkus ty vály utnout

22:00 Kolofrndy

Sobota 15. října 202:

17:00 Bruslo-ostří

19:15 Do hajzlu!

21:30 Démonické větry

Více informací na https://kinoaero.cz nebo www.otrlydivak.cz 

Comments

comments

Vyhledat