Otto Kilian: nové české kravaty a motýlky

foto Otto Kilian
foto Otto Kilian

 

Značka Otto Kilian je na trhu zhruba rok a stojí za ni Barbora a Petr Hranošovi. Mají rádi anglické gentlemany, nové trendy a originální styl. Inspiraci čerpají v zahraničí a nebojí se jít proti proudu. 

Žádná velkovýroba. Pravděpodobnost, že potkáte někoho ve stejné kravatě, nebo motýlku, je opravdu mizivá. Kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky a kapesníčky do saka Otto Kilian jsou výráběny ručně a v limitovaných edicích. Každý výrobek má jméno, které podtrhuje jeho jedinečnost. Jednotlivé doplňky skládají do sladěných setů a zákazníkům nabízí kromě jednotlivých produktů a dárkových setů také členství, ve kterém jednou za čtvrt roku obdržíte limitovanou edici jen pro členy klubu Otto Kilian. 

„ Pro kvalitní látky bychom jeli až na kraj světa, ale objevili jsme je naštěstí už v Anglii. Neposíláme je přes půl planety do Číny, ale předáváme z ruky do ruky českým švadlenám, jejichž práci férově oceňujeme.“ říká Petr Hranoš.

Všechny doplňky jsou z velmi jemné 100% bavlny a luxusní řada Black Tie z hedvábného žakáru s jemným květinovým vzorováním. V nabídce najdete nově vzor Charles inspirovaným portugalskými kachličkami azulejos a jasnými pastelovými barvami,  Quentin – který vás přenese do módního retro světa, Ray to s vámi pořádně roztočí nejen na večerním jazzovém koncertě, ale klidně i přes den v kanceláři a Rudolf s originálním geometrickým vzorem, kterým zaujmete už z dálky. 

Otto Kilian má i dámské doplňky, které budou dokonale ladit s těmi pánskými, protože „Když to vypadá dobře na mužích, musí to na ženách vypadat ještě lépe!“ 

Otto Kilian

Trend motýlků pro ženy se totiž opět vrací do módy! Inspirujte se a vneste hravost do formálního oblečení i do outfitu pro volný čas. Zatímco do pánského šatníku přiletěl motýlek už před čtyřmi stovkami let, v dámské módě se začal zabydlovat teprve nedávno a těší se čím dál větší oblibě. Nosit je začaly filmové hvězdy Marlene Ditrich a Katharine Hepburn, které se rozhodly vyměnit dámské šaty a kloboučky za obleky a klobouky v pánském stylu. Jejich vzor pak následovaly stovky emancipovaných žen, rozhodnutých zbavit se nepohodlných korzetů i nepraktických dlouhých vlasů a vnést do svého šatníku prvky pánské módy, které zdůrazňují ženskou rovnoprávnost.

Ve 20. století se dámské motýlky stávaly středem pozornosti především díky módním návrhářům, jako byl Yves Saint Laurent, jehož hedvábný motýlek pro ženy je dodnes legendárním módním kouskem. Ze současných světových celebrit učarovalo nošení motýlků například anglické modelce a návrhářce Alexe Chung, která často využívá pánské doplňky ke zvýraznění své ženské elegance.

Pokud toužíte i po typicky ženských doplňcích, potěší Otto Kilian vaše uši (a oči všech okolo) okouzlujícími a přitom decentními náušnicemi, ozdobí vám vlasy romantickými vázacími čelenkami i praktickými sponkami. Můžete také sladit svoje doplňky s kravatou nebo třeba kapesníčkem do saka svého partnera. Doplňky ze stejné látky totiž všem ukážou, že tvoříte dokonalý pár, a zároveň se stanou další věcí, která vás spojuje, i když zrovna nejste spolu.

 

OttoKilian, ottokilian.cz, www.ottokilian.cz

 

Comments

comments

Vyhledat