OWAY LIFE pečuje o tělo i o domácnost

foto Oway
foto Oway

OWAY LIFE

OWAY pečuje o  vlasy, pokožku, tělo, ale i vaší milovanou domácnost.

Bytové doplňky pro navození harmonie a krásy těla, ducha a mysli spjaté s filozofií OWAY.

OWAY nabízí vlasovou a pečující kosmetiku, ale také nezapomíná na doplňky pro vaší domácnost, které navozují harmonii krásy těla, ducha a mysli spjaté s filozofií celé společnosti. Rozmazlujte sebe, ale také své blízké, které s vámi žijí ve společné domácnosti. Dopřejte si například bytový parfém, citrusovou svíčku, mycí ekologické prostředky nebo termosku na vodu a osušky ze 100% bavlny.

Milujte nejen sebe, ale i svůj domov, v kterém trávíte spoustu času!

Do své domácnosti si můžete vybrat s následujících produktů:

OWAY LIFE Gesto mycí prostředek na nádobí 500 ml, cena 547,-

Tekutý mycí prostředek, z 98% přírodně získávaných biodynamicky pěstovaných bylin, s organickou mučenkou a eticky získávanou guanou. Saponát rozpouští maz, špínu a nečistoty. Nádobí je zářivé a čisté.

OWAY Plantae mycí lázeň na ovoce a zeleninu, cena 368,-

Tekutý čistič na ovoce a zeleninu určený k odstranění chemických sedlin a špíny, z 98% získávaný z biodynamicky pěstované máty, organického červeného grepu a eticky získávanou guavou.

OWAY LIFE Scintilla kartáč na nádobí, cena 421,-

Ekologický kartáč na mytí nádobí s dřevěnou rukojetí z buku, štětinami z kokosového vlákna a bavlněného provázku. Určeno na ruční mytí ovoce, zeleniny či nádobí. Na předmývání nádobí před vložením do myčky.

OWAY MATERIA rostlinné mýdlo, cena 175,-

100% přírodní pleťové a tělové tuhé mýdlo s antioxidačními vlastnostmi s obsahem biodynamického olivového oleje, ekologického máku, fair-traide babasového a kokosového oleje.

OWAY TRATTO bytový parfém 500 ml, cena 2895,- / 160 ml, cena 1158,- / 30 ml, cena 602,-

100% rostlinná esence na tkaniny s cennými zásadními oleji (biodinymický citron, organická Palmarosa a fair-trade Baobab). Jemná vůně citrusových plodů a lehkých květin je ideální pro provonění nejen oblečení, ale i spodního prádla, zavazadel, interiérů, čalounění automobilů, závěsů, apod.

OWAY OWN WAY tělový parfém 100 ml, cena 4211,- / 10 ml, cena 1053,-

Unikátní Unisex parfém s obsahem biodynamicky vypěstovaných rostlinných ingrediencí. Tento parfém s jedinečnou vůní se ve světě syntetických parfémů vyjímá svým nenahraditelných složením z čistě přírodních prvků. Hlavní složky této svěží vůně tvoří levandule, rozmarýn a tymián. Tyto tři složky patří mezi 12 základních ingrediencí, které si Italové sami pěstují na svých plantážích v kolébce Oway s názvem Ortofficina. Own Way má díky exkluzivní rostlinné směsi aromaterapeutické a léčebné vlastnosti. Pro úplnou transparentnost byly vybrány opravdu čistě přírodní složky, které činí tento parfém unikátním a nenahraditelným.

OWAY DEDICA vonná svíčka 50 gr, cena 602,-

100% rostlinná svíčka s esenciálními oleji obsahuje knot z čisté bavlny. Svíčka je věnována pro všechny, kteří milují eleganci, zanechává osobní kontakt, ať jdete kamkoli. Šumivé citrusové tóny a půvabné květiny kombinují harmonii přírodní vůně, která naplňuje pokoje hřejivým teplem.

OWAY INFUSO multifunkční láhev na nápoje, cena 1 369,-

Multifunkční, designová a elegantní láhev pro zdravý životní a pozitivní styl. Láhev je vhodná, jak pro teplé, tak i chlazené studené nápoje.

OWAY LIFE Telo bavlněná osuška, cena 1026,-

OWAY Telo je 100% bavlněná osuška je dokonalým doplňkem pro každou domácnost, na cesty či na pláž.

OWAY LIFE Filo bavlněný ručník, cena 579,-

FILO je 100% bavlněný ručník vyroben z měkkého froté. Dokonalým a všestranným doplňkem pro domácí péči.

OWAY Aroma Essential Cloud Diffuser, cena 4 106,-

Difuzér s inovativní technologií ultrazvukových vln a bez použití tepla dokonale zachová všechny vlastnosti esenciálních olejů. Čistí a zvlhčuje vzduch kolem nás a tím vytváří dravější, čistější a voňavější okolí.  Svým jedinečním designem skvěle zapadne do každého prostoru a zapnutím tlumeného světla navodíte příjemnou a relaxační atmosféru kdekoliv.  

OWAY Aroma Nota 50 ml, cena 1842,- / 7 ml 579,-

Nota je vysoce koncentrovaný aroma olejíček se specifickou vůní, která spojuje živost citrusových plodů, čerstvost fenyklu a smyslnost vanilky. Byl vysloveně navržen tak, aby vytvořil z domova unikátní a snadno zapamatovatelný prostor, do kterého se bude každý rád vracet. Vůně je důležitá pro relaxaci, uvolnění, vyvolání emocí, vzpomínek a dobré nálady.

A také:

OWAY Aroma Pot skleněná konvice na čaj, cena 1 000,-

Sleněná konvice na čaj se speciálním filtrem pro směs bylin, ovoce, semínek a květin z biodynamického a ekologického zemědělství.

OWAY Aroma Muggs skleněné hrnky na čaj, cena 526,-

Skleněné hrnky na čaj pro směs bylin, ovoce, semínek a květin z biodynamického a ekologického zemědělství.    

OWAY Aroma bylinný čaj 70 g, cena 790,-

Bylinný čaj z aromatických bylin, ovoce, semínek a květin balený ve skle pro lepší uchování čerstvosti, kvality a síly směsi.

OWAY BEAUTY TEA-BAGS čajové sáčky, cena 234,-

Malé papírové sáčky pro louhování čajové směsi.

OWAY BEAUTY SUMMER SOLSTICE BLEND letní bylinná směs 45 g, cena 1137,-

Remineralizující a zklidňující směs na obličej i tělo, složená ze směsi sušených bylin, ovoce, lístků a květů. Pochází ze 100% z biodynamického, organického zemědělství. Směs obsahuje rostliny, které rostou na jaře a v létě jsou bohaté na vodu, která je potřebná pro denní hydrataci. Voda působí na pleť blahodárně, hydratovaná pokožka je nádherně sjednocená a rozjasněná. Minerální soli remineralizují a regenerují pokožku, navracejí elasticitu pokožky. Karotenoidy posilují pokožku a chrání ji před volnými radikály, bojují proti stárnutí pokožky.

www.oway.it

www.organic-way.cz

Instagram: @oway_czech_republic

#owayfamily #owayczech #owayczechrepublic

Comments

comments

Vyhledat