Palác Akropolis spouští KLUB PATRONŮ 1927

Palác Akropolis Foto Vojtěch Brtnický
Palác Akropolis Foto Vojtěch Brtnický

Staňte se součástí historie i budoucnosti Paláce Akropolis a pomozte nadále dávat práci lidem, kteří ho tvoří. Vzniká exkluzivní KLUB PATRONŮ 1927.

Číslo 1927 odkazuje na rok, kdy byl Palác Akropolis postaven. Od té doby vystřídal několik funkcí, ale kulturou žije již od svého počátku. Na tom, aby tak žil a vzkvétal dál, se podílí mnoho lidí a organizací, bez jejichž práce a podpory by se neobešel. A samozřejmě ani bez vás, návštěvníků a diváků!

Palác Akropolis vám chce nabídnout možnost stát se patrony, posílit jeho existenci a zároveň čerpat z několika členských výhod. Jako patroni se stáváte součástí Paláce Akropolis, pomáháte podpořit jeho činnost a podílíte se na fungování. Díky vám se budou moci technikům, produkčním, dramaturgům, externím spolupracovníkům, umělcům a dalším lidem, kteří tvoří Palác Akropolis alespoň částečně vykompenzovat dopady současné situace a plánovat další sezóny plné hudby a divadla. A Vám zase Klub Patronů 1927 přinese velkou řadu výhod – zjistěte jaké ZDE.

 

V rámci ročního členství pro vás nachystali několik odměn, díky kterým budete Paláci Akropolis zase o kousek blíže. Členství obsahuje několik kategorií: Mecenáš/ka, Diamantový/á patron/ka, Zlatý/á patron/ka, Patron/ka srdcař/ka a Patron/ka dobré vůle.

 

CO ZÍSKÁTE? Pokud se rozhodnete například pro kategorii Patron Srdcař/ka, čeká na vás 30% sleva na vybrané akce během celého roku a budete si moci naše unikátní prostory projít s naším vedením. Dále získáte knihu o Paláci Akropolis z limitované edice, ve které naleznete například kresby Františka Skály. A to pořád není všechno! Navíc přihodí 2 volné vstupy na divadelní představení. Tak pojďte pomoci a udělejte sobě radost.

 

Díky Vám získají práci nejen lidé tvořící Palác Akropolis, ale i umělci – chystají se hudební i divadelní streamy, plánuje se program na léto.

 

 

CHCI BÝT PATRONEM

 

Více informací o Klubu patronů – http://bit.ly/KlubPatronu1927

Comments

comments

Vyhledat