V pátek začíná 25. ročník Mystic Sk8 Cupu

 

 1. 6 – 30.6 2019
  Praha, Štvanice – skatepark
  Předprodej: www.goout.cz
  www.mysticsk8cup.cz
  www.facebook.com/MysticSk8Cup
  www.instagram.com/mysticsk8cup

Třídenní svátek skateboardingu, který proběhne na pražské Štvanici ve dnech 28. – 30. června 2019, bude hostit přes 160 jezdců ze třiceti zemí, včetně početných výprav z Argentiny, Francie, Izraele, Polska nebo Brazílie. Koncertní program odstartují v pátek Ugly Kid Joe (USA) a Burning Steps (CZ), v sobotu naváže hip-hopové trio z New Jersey, Lords Of The Underground, kterému budou předskakovat mexičtí Lozt Mezcal. Nedělní program uzavřou PSH s devadesátiminutovou show složenou z největších hitů za poslední dvě dekády. Každý večer následuje afterparty s dýdžeji (Lucas Hulan, Robot, David Bowles, Kuba Soulcheck, Ill Rick, Kolack, RifRaf, Lu2, Schwa, Tráva, Fatty M, Lumiere, Chocky, Kočka a Noir). V sobotu a neděli bude na www.mysticsk8cup.cz spuštěn živý přenos.

Účast do závodů potvrdili např.:

Andy Anderson
https://www.youtube.com/watch?v=x3QUC0ZWYck

Adrien Bulard
https://youtu.be/IZYKLQEVphs

Ke’Chaud Johnson
https://youtu.be/zZfQj5sU7xs

Derek Scott
https://www.youtube.com/watch?v=jAAabs8pkU4

Mike Piwowar
https://www.youtube.com/watch?v=SC-PrC3fIT8

Antoine Laurent
https://www.youtube.com/watch?v=WxIXt8LLsfw

Předpověď ukazuje, že nás čeká nejen parádní počasí, ale také vysoké teploty! Proto bude v Relax zóně, která bude letos opět zázemím pro bohatý doprovodný program, zpřístupněna travnatá plocha na břehu Vltavy se vstupem vody na celodenní koupání.

Vstupenky v předprodeji seženete do čtvrtka 27. 6., v pátek a v dalších dnech bude možné zakoupit vstupenky pouze na místě, a to jak na jednotlivé dny, tak i pouze večerní – koncertní vstupenky se vstupem do areálu od 18h.  Více informací na www.mysticsk8cup.cz

 

Comments

comments

Vyhledat