Pár gastro novinek tohoto léta

Syrovátkový nápoj, foto la Formaggeria
Syrovátkový nápoj, foto la Formaggeria

Dobrot není nikdy dost. Co je v obchodech nového k snědku?

Ať to má šťávu!

Ať už sázíte na nakládačky, cibulky či kukuřičky nebo třeba nakládáte houby, klíčem úspěchu je vždy správně připravený nálev, který dodává zelenině šmrnc a kořeněnou chuť. Lako od Labety neobsahuje žádná „éčka“, je přirozeně bezlepkové, obsahuje jen sůl a vychucenou směs koření. 

Cena 7,90 Kč. 

www.labeta.cz

 

Je libo domácí hořčici?

Hořčičné semínko nesmí chybět při zavařování zeleniny nebo hub, ale je to také zdroj důležitých vitamínu B, zinku, vápníku a důležitých minerálů. Věděli jste však, že z hořčičného semínka si můžete doma vytvořit i domácí hořčici nebo jej přidat do marinády na maso? 

Cena 11,90 Kč / 100 g. 

Letní osvěžení: lahodný syrovátkový nápoj s příchutí růžového grepu

Syrovátka je tekutina, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů a má blahodárné účinky na lidský organismus. Obsahuje vápník, fosfor, draslík i celou řadu vitamínu, zejména skupiny B, ale také E, C i A. Výborně působí na trávicí trakt, má antimikrobiální a antivirové účinky – a také skvěle chutná. Vyzkoušet můžete NOVINKU: syrovátkový nápoj Gran Moravia s příchutí růžového grepu v praktickém půllitrovém balení na cesty i do práce. Ledově vychlazený syrovátkový nápoj je navíc ideálním osvěžením v horkých letních dnech. 

Cena: 24,90 Kč

www.laformaggeria.cz 

 

 

 

LETNÍ NOVINKA: 

 

Kokosový jogurt Gran Moravia

 

K dovoleným patří vůně dálek a typických exotických plodů. Kokosová příchuť tradičního jogurtu je novinkou na trhu a má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, obsahujících veškeré esenciální aminokyseliny. Jde o kysaný mléčný výrobek, u něhož jsou bílkoviny i tuk právě díky procesu zakysání snadněji stravitelné než u samotného mléka. Obsah prospěšných laktobacilů navíc pomáhá posílit naši imunitu. Příchuť čerstvého kokosu potěší nejen všechny milovníky exotického letního ovoce. 

 

www.laformaggeria.cz 

Cena za ks: 25 Kč

Obrázek v tiskové kvalitě ZDE.

 

Comments

comments

Vyhledat