Parov Stelar už v pátek v Praze

Parov Stelar

VENOM TOUR 2022

7. 10. 2022, doors 19:00

Sportovní hala Fortuna, Praha

Vstupenky na stání a sezení za jednotnou cenu 890 Kč + poplatky v prodeji na GoOut.cz a v síti Ticketportal.

GoOut: https://goout.net/cs/listky/parov-stelar-venom-tour-2022/wbdk/

Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Parov-Stelar-VENOM-TOUR

PAROV STELAR PŘEDSTAVÍ V PRAZE ZBRUSU NOVOU SHOW

 

Hvězdný rakouský DJ a hudebník Parov Stelar vystoupí se svou kapelou už v pátek 7. října 2022 v pražské Sportovní hale Fortuna. Pro své Venom Tour 2022 připravil zcela novou podobu pódia a vizuálního zážitku, nové písničky a nové aranže, a několik překvapení. Parov Stelar představí na koncertě také nové album Moonlight Love Affair, které vyšlo letos v dubnu. Vstupenky na stání a sezení za jednotnou cenu 890 Kč + poplatky pořídíte na GoOut.cz a v síti Ticketportal.
GoOut:
https://goout.net/cs/listky/parov-stelar-venom-tour-2022/wbdk/

Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Parov-Stelar-VENOM-TOUR

„Tohle bude nejlepší Parov Stelar show, kterou jsme dosud udělali. Jsem moc šťastný a už se nemohu dočkat reakce svého publika. 15 let koncertování Parov Stelar znamená vzít minulost a vytvořit budoucnost,“ láká na turné Parov Stelar, vlastním jménem Marcus Füreder.

Zcela nové Venom Tour 2022 je pro něj, kapelu a všechny ty, kteří Parov Stelar show vytvářejí, největší změnou během posledních deseti let vystupování.

Parov Stelar je rakouský mezinárodně nejúspěšnější hudebník. Je nazýván zakladatelem electro-swingu a jeho skupina Parov Stelar Band je žádána po celém světě. Mají za sebou přes 1000 koncertů po celém světě, např. vyprodané show v PlayStation Theater v New Yorku, v Alexandra Palace v Londýně a Zenith v Paříži. Vystupovali na mnoha festivalech, jako jsou Coachella, Glastonbury, Sziget, Lollapalooza, Pukkelpop a mnohé další. Hudba Parov Stelar byla také využita k mnoha filmům, televizním programům a reklamám

Comments

comments

Vyhledat