Daniel Neighbour vydává další novinku na minimal house labelu THANQ

THANQ je mladý a nezávislý chorvatský label zaměřující se na minimal deep tech sound. Label založila Marina Karamarko, uznávaná umělkyně s rezidencí v jednom z nejlepších klubů na Ibize, Sankeys. Z řad dalších umělců, kteří na tomto labelu vydali svou tvorbu stojí jistě za zmínku: Reelow & MarkyZ, Aney F, Legit Trip, Teskera a další..

Daniel ve svém tracku “Maybe yes, maybe no” mísí prvky minimal a micro house music stojící na pevné taneční basové lince. Směsice perkusí a bicích dodávají tracku na dynamice, přičemž melodie dodávají patřičné tajemství a napětí. Ostatně svůj obrázek o skladbě si udělejte sami na níže uvedeném odkazu:

https://on.soundcloud.com/PDHh3

O remix skladby “Maybe yes, maybe no” se postaral respektovaný rominimal producent a dj Direkt. Jeho hudba balancuje mezi housem a technem s prvky minimalu podtrženými atmosférickými melodiemi. Direkta můžete znát ze světoznámých labelů Atipic, Uvar, Botanic Minds či Subtil records. Jeho tanečně laděný remix Danielovi skladby je k poslechu zde:

https://on.soundcloud.com/VmVFt

Release bude dostupný exkluzivně na Beatportu od 31. října, přičemž zveřejnění v širší distribuci včetně streamovacích služeb se dočkáte 14. listopadu.

Pro více info sledujte Danielův Facebook: https://www.facebook.com/danielneighbour1

Comments

comments

Vyhledat