Před deseti lety vznikl nestárnoucí model Dr. Martens Jadon na platformě

Rok 2023 znamená deset let od vzniku nezaměnitelného modelu bot Jadon. I o dekádu později Dr. Martens platformy stále vyjadřují symbol jedinečné individuality.

Audrick Chelsea Tall  

Vyšší. Lehčí. Výraznější. Tato extra vysoká Chelsea bota je vyrobena z měkké kůže Nappa Lux a stojí na nápadité a lehké podrážce Quad Neoteric, která okamžitě upoutá pozornost. Bota má po celé délce pružný lem, který umožňuje snadné obouvání i zouvání. Nechybí jí ikonické černo žluté poutko na patě nebo nezaměnitelné žluté prošití.

Jadon Alien Hardware 

Definujte odlišnost. Přepracovaná verze bot Jadon je vybavena polstrovaným lemem a futuristickým lesklým oválným kováním. Nechybí jí podrážka Quad ani ikonické detaily Dr. Martens. K dispozici v černé kůži Buttero nebo tmavě modré kůži Pull Up Shift. 

Quad Max Alien Hardware  

Tyto boty upevňuje výrazný systém šněrování s futuristickým stříbrným kováním. Jak bota Jadon Hi, tak i mohutná bota 1B60 jsou postaveny na naší nejvyšší podrážce Quad Max, ozdobené žlutými okrajovými stehy. Každá bota je vybavena kovovým plíškem na úrovni palce. 

Vegan Velvet  

Výška bez kompromisů. Přepracovali jsme naše vysoké Jadon Max s použitím vegan-friendly černého Crushed sametu. Stojí na naší dosud nejvyšší podrážce Quad Max. Doplňují je lesklá stříbrná očka a výrazné stuhové tkaničky. Nechybí ani charakteristické žluté prošívání Dr. Martens, nebo krémové poutko na patě, které symbolizuje naši vegan-friendly obuv. 

Jadon III Vintage Pisa  

Vyšší podrážky. Snazší nazouvání. Bota Jadon je letos nově zpracována i v kůži Pisa – připravena k nošení hned po vybalení z krabice a během dnů i nocí. K dispozici v barvě vintage taupe nebo ve výrazné purpurové barvě. 

Jadon Cow Print Hair On  

Vybočte z davu. Tato varianta boty Jadon vyniká díky výraznému kravímu motivu kůže. Na patě najdete ikonické žluté poutko, opět nechybí charakteristické žluté prošívání. Pro ty, kteří nejdou s davem.

Comments

comments

Vyhledat