Party Liquicity se v březnu vrací do Prahy

Za mixem se představí například DJ Maduk
Za mixem se představí například DJ Maduk

V sobotu 18. března 2023 se v Praze odehraje další kapitola legendárního mejdanu Liquicity. Tento hudební svátek je vyhledávaný milovníky liquid drum & bass po celém světě. Sedmá edice největšího indoor Liquicity eventu na světě se uskuteční v pražských Holešovicích v Malé sportovní hale, ze které se pro tento večer stane Galaxie snů, jež je dobře známá všem pravidelným návštěvníkům party Liquicity.

Na magickou výpravu do Galaxie snů vezmou návštěvníky ti nejpovolanější. Za mixem se představí tak silná jména jako Maduk, Etherwood, Grafix, Pola & Bryson, Kove, Lexurus b2b Polygon, Hiraeth a Drawn Moon. Událost bude hostit zkušená dvojice MCs: Mota & Ben Verse. Všichni se můžou těšit na noc plnou emocí, tance, radosti a společných setkání s přáteli, jak je již na každé edici Liquicity zvykem.

Značka Liquicity byla založena v roce 2008 a od té doby se jí podařilo vyvinout vlastní úspěšný label a eventovou divizi, která zahrnuje klubové noci po celé Evropě a skutečně jedinečný letní festival. S dlouholetými zkušenostmi se povedlo shromáždit celosvětovou komunitu, která na každou událost přináší velmi pozitivní atmosféru a nezapomenutelné okamžiky.

Pokud chcete zažít Liquicity Prague mejdan na vlastní kůži, dorazte 18. března do Malé sportovní haly v Praze. V prodeji v síti GoOut je nyní poslední vlna vstupenek za cenu 890 Kč včetně poplatků. Pro více informací sledujte oficiální událost na Facebooku, nebo Instagram eventu @liquicity_prague.

 

Comments

comments

Vyhledat