Chystá se knížka o Prague Burlesque. HitHit kampaň s BOOK OF TEASE jde do finále

Prague Burlesque
Prague Burlesque

Prague Burlesque se po patnácti letech existence chystá́ vydat fotografickou knihu mapující tvorbu souboru, který́ vrátil Praze noční  dekadentní fantazie. Kniha představí bohatou a barvitou historii Prague  Burlesque zachycenou nejen v textech Ondřeje Formánka, ale především na  fotografiích předních českých fotografů, včetně skvělého Adama Holého, Alžběty  Jungrové, Pavla Hejného a dal ́ ších. Kromě jiného kniha slibuje také́skvělý́design  od studia Najbrt.  

Hithitová kampaň, jejímž cílem je podpořit vydání knihy, která́ by neměla chybět na  žádném kávovém stolku, jde právě do finále a do jejího konce zbývá deset dní.

Prague Burlesque není nutné představovat, jde o soubor, který nejednou zvedl Royal  Theatre Prague z křesel. Je ale vždy příjemné si připomenout historii, a právě ta nebude  chybět v obsáhlé́knize. Nicméně nečekejte klasickou, dokumentárně zachycenou, minulost jednoho souboru, čekejte divokou a nespoutanou knihu s necenzurovaným obsahem, která  mapuje přerod zdivočelého ansámblu v profesionální soubor s mezinárodní pověstí,  nezapomenutelnými čísly a legendárními kostýmy v podání těch nejlepších tuzemských  návrhářů, především pak Zuzany Kubíčkové.

Kniha k vám promluví v obrazech zachycených těmi nejlepšími – Adamem Holým,  Václavem Jiráskem, Alžbětou Jungrovou, Pavlem Hejným a mnoha dalšími. Podpora vydání  knihy znamená i nahlédnutí do divokých večírků po skončených show, do zákulisí  a příprav i do samotných představení plných emocí.

„Prague Burlesque představuje dlouhou kapitolu v životech nás všech, celého souboru.  Knihou chceme pomyslně uzavřít jednu etapu, nadechnout se a vydat se vstříc budoucnosti  nejen na prknech divadla, ale i ve světě filmu. Prague Burlesque se nezaměnitelně zapsala  do koloritu Prahy a její kultury, vždyť ji kolikrát chceme navštívit dřív než Karlův most.  Proto si myslíme, že kniha je tím správným krokem“, uzavírá David N. Jahn, producent  Prague Burlesque.

 

Comments

comments

Vyhledat