Podzim se ponese v duchu drum’n’bass i hardcore beatů

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Klub Storm oslaví 5. narozeniny a do Letňan opět zavítá Imagination Festival

I letos nabídne podzim hned několik hudebních událostí, které potěší hlavně fanoušky tvrdších elektronických žánrů. Do konce roku v Praze proběhnou ještě tři zásadní drum’n’bassové akce evropského formátu, které představí všechny polohy tohoto hudebního stylu. Vedle oslavy půlkulatých narozenin klubu Storm, kde má produkční zázemí největší dnb festival na světě Let It Roll, nás čeká sedmý ročník Imagination Festivalu, který v sobě snoubí hard styles a drum’n’bass, a konec roku uzavře již tradiční dnb party Hospitality Prague.

Podzimní sezonu v říjnu zahájí pořádnou drum’n’bass náloží pražský klub Storm, který oslaví své páté narozeniny. Jako dárek k narozeninám v tomto tanečním klubu vystoupí vedle tří zahraničních headlinerů i Storm crew Djs, rezidenti a jejich hosté. Všechny polohy současného drum’n’bass představí legendární duo Hybrid Minds, které ocení zejména milovníci liquidu, dále pak neméně slavní djs jako Jade, jehož jméno je spojené hlavně se zvuky neurofunku, nebo nadějná britská dvojice ANNIX.

Sobotní část oslav bude již tradičně patřit rovným beatům, do Stormu přijede významná osobnost světové techno scény a zástupce Drumcode labelu – Enrico Sangiuliano!, uvádí Zdeněk Souček alias DJ Suki, který již 11 let stojí za celým festivalem Let It Roll mající své zázemí právě v klubu Storm.

V listopadu bude následovat halová akce Imagination Festival v pražských Letňanech. Již sedmý ročník tohoto hardcore a hardstyle drum’n’bass eventu opět představí dvě stage s více jak dvaceti mezinárodními interprety. Již tradičně akci doprovodí při hře s vaší imaginací jedinečná vizuální show zahrnující i specifický stage design. Akce, která se chlubí nejvíce oddanou fanouškovskou základnou ve Střední Evropě, pojme až šest tisíc účastníků. Imagination festival nabídne od mainstreamu až po rawstyle, i  to nejlepší z uptempo hardcore a frenchcoru.

Na akci přiletí reprezentovat to nejlepší z drum’n’bassu jedni z nejlepších djs současnosti – zakladatel Titan Records a bezpochyby jeden z největších djských talentů A.M.C, zakladatel labelu Liquicity – skvělý Maduk, reprezentant labelu Critical Music – Emperor a zástupce neurofunkové Blackout rodiny, mladý Pythius. Na Devastator Stage pak nesmí nikdy chybět alespoň jedna legenda – letos na ní vystoupí nejlepší hardstyle DJ a producent z Itálie – Zatox,“ nastiňuje výčet interpretů pořadatel Tomáš Nezval z IMI Dance.

Tradiční Hospitality Prague se tentokrát uskuteční v pražském klubu Roxy. Britské vydavatelství Hospital Records se opět se svou hudební nocí Hospitality předvede s několika zahraničními hosty. Lineup na tuto předvánoční party vydavatelství zatím ještě nezveřejnilo.

Více o jednotlivých eventech najdete na www.letitroll.cz/zveme-vas-na-dalsi-dnb-udalosti/.

Comments

comments

Vyhledat