Pohodlí a osvěžení s oceněním za design

foto Sodastream
foto Sodastream

 

 

Výrobníky perlivé vody značky SodaStream se už staly nedílnou součástí většiny domácností u nás. Určitě u těch, kteří pochopili, že je daleko výhodnější mít osvěžující nápoj v pohodlí domova bez tahání balíků vody. Tohle majitelé přístrojů SodaStream oceňují zejména v těchto dnech, kdy denní teploty se blíží ke třicítce a je nezbytné o to více dbát na pitný režim.

 

Výrobníky perlivé vody SodaStream však nejsou jen něčím, co je sice pohodlné mít doma, ale raději je to uklizené někde v koutku kuchyňské linky. Modelová novinka, designový SodaStream Spirit Black&White může být ozdobou interiéru třeba i v jídelně či obývacím pokoji, aby byla vždy s osvěžením po ruce. Je určena nejen těm, kteří si potrpí na stylový, a přitom maximálně funkční design, ale všem, kteří si potrpí na maximální funkčnost výrobku.

Přípravu domácích bublinek totiž zjednoduší revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti šroubování, díky čemuž obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé, či zjednodušené ovládání sycení pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje – počtem stisknutí lze lehce regulovat intenzitu naperlení. Výrobník také pracuje na mechanickém principu a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani síťové připojení, a bombička s potravinářským plynem, která je součástí balení a lze ji snadno vyměnit za naplněnou v blízkém obchodě, vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody.

 

To, že SodaStream Spirit Black&White je skvělý designový funkční přístroj, dokládají hned dvě ocenění. Jednak obdržel cenu Red Dot Award: Product Design 2017, což je vynikající úspěch, když si uvědomíme, že v tom roce bylo do soutěže přihlášeno vice než pět a půl tisíce položek ze čtyřiapadesáti zemí. Tím druhým úspěchem bylo vítězství v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest. V porovnávání jedenácti přístrojů, kdy se hodnotily parametry jako bezpečnost přístrojů a odolnost lahví, pohodlí při instalaci bombičky i láhve, hlučnost, konstrukční provedení přístrojů a v neposlední řadě i chuťové vlastnosti a perlivost vody 24 hodin po nasycení, se ukázalo, že model SodaStream Spirit je v současné době nejlepší alternativou k nákupu balené vody z obchodu především vzhledem k množství vody, kterou je přístroj schopen nasytit z 1 gramu plynu CO2. Vítězem testu se s celkovým 75 % skóre tedy stal právě model SodaStream Spirit.

 

Doporučená MOC 2 499 Kč

 

O značce SodaStream

 

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*

 

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.

 

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

 

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

  

 

 

Comments

comments

Vyhledat