TZ SodaStream vzdává poctu svatbě královské výsosti prince Harryho a Megan Markleové s limitovanou sérií lahví s názvem Hats (Klobouky)

SodaStream vzdává poctu svatbě královské výsosti prince Harryho a Megan Markleové s limitovanou sérií lahví s názvem Hats (Klobouky). Exkluzivní lahve ze série Royal Edition se budou prodávat na aukci na webové stránce royalsodastream.com. Aukce se může zúčastnit kdokoli kdekoli na světě. Veškerý výdělek obdrží nadace Surfers Against Sewage, zabývající se bojem proti plastovému odpadu.

Princ Harry i jeho snoubenka se intenzivně věnují boji proti používání jednorázových plastových lahví. Společnost SodaStream, největší výrobce perlivé vody na světě, k jejich poctě vytvořila limitovanou sérii lahví, které bude prodávat na aukci a výtěžek věnuje dobročinné organizaci Surfers Against Sewage, která se v otázce plastového odpadu angažuje. Společnost SodaStream se snaží používání jednorázových plastových lahví potírat ze všech sil a ráda využívá této příležitosti, aby činnost nadace vybrané samotnými svatebčany podpořila.

Comments

comments

Vyhledat