Pop-up klub KAISER 56 se stěhuje zpět do centra filmových Varů

Blíže lidem a městu, přímo v bodu varu! Tak by mohlo znít heslo dalšího ročníku populárního pop-up klub KAISER 56 z multižánrové dílny labelu Bigg Boss – ve dnech 2.–6. července se znovu stane neodmyslitelnou součástí 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2022. Dějiště všech čtyř koncertů a DJ setů, které budou pro všechny návštěvníky zdarma, se z bývalého Poštovního dvora přesouvá zpátky do epicentra festivalového dění –  totiž do těsné blízkosti ikonického Hotelu Thermal, pod křídla zbrusu nového KVIFF.TV PARKU v modulárním podání architektonického tandemu Chybik+Kristof Architects & Urban Designers. 

Sobota 2.7. se ponese ve znamení legendární pražské rap’n’rollové formace PSH – trio Orion, Vladimir 518 & Mike Trafik nejprve v Malém sále hotelu Thermal ve světové premiéře uvede dokumentární PSH Nekonečný příběh v režii dvorního režiséra Štěpánka Vodrážky, aby večer završilo koncertem v Mattoni Life Baru. Nastavené tempo nepovolí ani v neděli 3.7., kdy svou kultovní show Addict ve filmových Varech uvede NobodyListen v doprovodu speciálních hostů, ani v úterý 5.7., kdy si festivalový parket podmaní vycházející hvězdy českého R&B – Annet X + Radimo. Rozmanité programové menu letošního Kaiseru ve velkém stylu završí londýnský producent Edward Upton alias DMX Krew, jehož strhující DJ set ve středu 6.7. doprovodí DJs St. Jacob.

02.07.2022 / PSH (Mattoni Life Bar) / vstup zdarma / 22.00
PSH – Já to říkal (OFFICIAL VIDEO)
Pěsti ve tmě rozdá Vorel, Němec & Gorila. Legendární pražská rap’n’rollová formace, jejíž tvorbu spojuje pevná tracková architektura & neodolatelná idiotská živelnost. Trilogie Orion, Vladimir 518 & Mike Trafik na festivalu nejprve uvede premiéru dokumentární biografie PSH Nekonečný příběh (režie Štěpán FOK Vodrážka), vzápětí ovládne Mattoni Life Bar.
03.07.2022 / Addict: NobodyListen + hosté (Mattoni Life Bar) / vstup zdarma / 20.30
NobodyListen – Euphoria
Fenomén Addict. Jiná hra, jiná pravidla, jiná závislost. Důkaz toho, jak se klubový DJ set může proměnit v gigantický rave v srdcích opuštěných industriálních hal a cinematických festivalů. Důmyslná party, symbol osvobozujícího spojení tance & audio-vizuálního prožitku. Za myšlenkou stojí Jakub – NobodyListen – Strach.

05.07.2022 / Annet X + Radimo (KVIFF.TV PARK) / vstup zdarma / 20.00
Champion Sound – Napiš mi (LIVE)
Příběh o formální i obsahové nezávislosti. V hlavních rolích zpěvačka Aneta Charitonová & producent, multiinstrumentalista kapely Champion Sound Radim Vychopeň alias Radimo. Jejich vynalézavé debutové album s výtečným názvem Až budu velká, chci být Aneta Charitonová (2020) přineslo kolekci emotivních příběhů psaných důvtipnou zkratkou i světový zvuk reflektující současný hiphop a R&B. Videoklip k singlu Bylo nebylo v režii Jaroslava Moravce si odnesl Cenu Anděl 2021.

06.07.2022 / DMX Krew (DJ set), St. Jacob (KVIFF.TV PARK) / vstup zdarma / 00.00
DMX Krew | Boiler Room x Present Perfect Festival
London Calling! Britský producent a DJ Edward Upton alias DMX Krew. Zakladatel dvou labelů Fresh Up Records a Breakin´Records, experimentátor, strůjce unikátního electro-pop zvuku a bezmála třiceti alb, desítek singlů a singlů, s nímž několikrát nahrával i Vladimir 518. Šest desek vydal pod křídly labelu Rephlex Records Aphex Twina a mj. na sebe upozornil skvělým elektronickým setem během vystoupení v Boiler Roomu.

 

Partneři klubu: IQOS, Mattoni
Mediální partneři: iReport, Radio 1

 

Více informací hledej na FCB: https://www.facebook.com/kaiserkviff/ nebo na  oficiálním Instagramu: https://www.instagram.com/kaiserkviff/

 

Comments

comments

Vyhledat