Poslední rozloučení s Loutkou, poslední party a sbírka na hithitu

Rozlučková párty s DJem Loutkou se koná v návaznosti na obřad v Krematoriu Strašnice, který proběhne ve středu 29. srpna od 18 hodin (organizátoři akce na FB upozorňují: „dresscode není!“).

Byla také spuštěna sbírka na hithitu – z výtěžku budou organizátoři hradit náklady spojené s vybudováním pietního místa a s posledním rozloučením.

„Párty začíná v 8 večer ve smíchovském klubu Futurum Music Bar, kde památku uctí sólo goodbye setem DJ Dimitri z Amsterdamu, který pro Michala byl od počátku jeho djské kariéry velikým vzorem i inspirací,“ uvádějí pořadatelé.

„Základní vstupné je 250,- Kč, avšak můžete přispět libovolnou vyšší částkou, vstupné v plné výši bude vloženo na transparentní účet! Rozhodli jsme se vyhlásit sbírku na vznik a zajištění provozu pietního místa. Z prostředků vybraných na Hithitu, na Last Session party i jinde, hodláme financovat zakoupení a pronájem místa spočinutí na Vinohradském hřbitově, vytvoření náhrobku ve tvaru vinylové desky a uhradit náklady spojené s konáním smutečního obřadu ve Strašnické obřadní síni.
Všichni zúčastnění, včetně Hithitu, klubu Futurum Music Bar i DJe Dimitri se na projektu podílejí bez jakýchkoli nároků na honorář.“

Comments

comments

Vyhledat