Post-mathrocková kapela OBLIGOD představuje nový klip i upcyklovaný merch

OBLIGOD
OBLIGOD

Česká post-mathrocková kapela OBLIGOD dává netradičním způsobem vědět o svém upcyklovaném merchi cestou nového videoklipu k písni Dolphin Dance.

Obligod spojuje instrumentální postmathrockovou hudbu a vizuální statement dohromady s projektem zabývajícím se konceptem nové vlny české módy. Urban, energickou a meditativní skladbu dokresluje vizuální podklad kreativního média SIAS PASSÉ  a videomakera Olivera Staši.

Videoklip sledujeme částečně očima hlavní aktérky (Magdalena Straková). Ta si prochází někdy nelehkou, jindy osvěžující cestu svého podvědomí a při tomto nečekaném dobrodružství naráží na všemožné vnitřní obrazy a archetypy přítomné v lidské společnosti i ní samotné. Kostýmy z dílny SIAS PASSÉ a barevné nasvícení každého z obrazů nás rychle vtáhnou do příběhu. Žert, že videoklip je celý jen reklama na hudbu a nový merch OBLIGOD, ke konci trochu odlehčí tíhu a upřímnost některých zjevených celospolečenských morálních i sociologických problémů. 

Stejně jako koncepce české módní dílny, jež je odpovědí na otázku recyklace, i celý hudebně vizuální projekt Dolphin Dance reflektuje nadčasovost. 

 

Merch je dostupný na webových stránkách siaspasse.com/obligod

 

OBLIGOD:

https://obligod.bandcamp.com/

https://www.instagram.com/obligoddot/

Comments

comments

Vyhledat