Pouliční skate bitva bude v sobotu Na Plechárně

foto Vans
foto Vans

VANS SHOP RIOT 2018

 Soutěž skate týmů zastupujících skate obchody z Evropy a Dálného východu se letos koná už podesáté. Událost Vans Shop Riot pro Česko a Slovensko propukne 7. července 2018 v novém betonovém skateparku Černý Most u centra Plechárna v Praze.

Soutěž, která už deset let podporuje sounáležitost skate obchodů s kultovní značkou Vans, začala v polovině června v Německu a Portugalsku a následně se rozšířila přes většinu zemí Evropy a Blízkého východu včetně Británie, Francie, Itálie, Španělska, Izraele, Beneluxu, Skandinávie a Polska. V rámci každé země se týmy nejlepších obchodů Vans předvedou v některém z top místních skateparků.

Půjde o ostrou pouliční bitvu ve formátu jeden proti jednomu, a to v pořádně divoké podobě. Vítěz může být jen jeden! Na regionální úrovni se pak vítězné týmy z jednotlivých zemí utkají v kvalifikaci o kompletně hrazený výlet na evropské finále celé akce a o tučné prize money 3700 Euro. Finále VANS SHOP RIOT 2018 se uskuteční v italském Miláně na začátku října.

Timeline VANS SHOP RIOT CZ 2018:
12:00 Otevření parku / trénink
14:00 Start závodu
16:30 Finále
17:30 Best trick
18:00 Death race
18:30 Vyhlášení vítězů

PRIZE MONEY:
1. 1.500 eur
2. 1.000 eur
3. 700 eur
BEST TRICK
1. 500 eur

Nechť zvítězí ti nejlepší!
#VANSSHOPRIOT

O Vans Shop Riot

Vans Shop Riot je originální koncepce společnosti Vans, která propaguje nejlepší evropské skateboardisty a současně nabízí autentickou platformu pro skateboardovou scénu a skateshopy v Evropě. Skate obchody jsou páteří skateboardové kultury, Vans Shop Riot je věnována Skate Shops & jejich týmům. Je to perfektní příležitost pro evropské skate obchody předvést, že jsou nedílnou součástí jejich místní scény.

Vans Skateboard Drive

Prodejna Riot Stop Vans vás vyzývá, abyste přinesli nepoužité skateboardové díly. Budou se sbírat a vyrábět doplňky. Myšlenka tohoto záměru je s úmyslem vrátit je místním neziskovým organizacím / skateboardovým školám na každém trhu. Všichni víme, že máte starou desku, sadu nákladních vozidel … kola, která mohou být ještě bruslivá a mají druhý život, proto vás vyzýváme, abyste je přinesli a dali lidem, kteří potřebují. Podělte se o Vansovou vášeň pro skateboarding!

Comments

comments

Vyhledat