Prague Burlesque chystá fotografickou knihu BOOK OF TEASE

Prague Burlesque se po patnácti letech existence chystá́ vydat fotografickou knihu mapující tvorbu souboru, který́ vrátil Praze noční dekadentní fantazie. Kniha představí bohatou a barvitou historii Prague Burlesque zachycenou nejen v textech Ondřeje Formánka, ale především na fotografiích předních českých fotografů, včetně Adama Holého, Alžběty Jungrové́, Pavla Hejného a dalších. Kromě jiného kniha slibuje také́ skvělý́ design od studia Najbrt.

Odstartovala crowdfundingová kampaň na hithit.com, jejímž cílem je podpořit vydání knihy. Sonny Vargas & Prague Burlesque také představují nový klip A Girl Like You, který́ naznačuje nové směřovaní souboru méně závislé na divadelních prknech, a naopak více otevřené hudební tvorbě a nejrůznějším festivalům, a tak i svobodnější.

„Prague Burlesque představuje dlouhou kapitolu v životech nás všech, celého souboru. Knihou chceme pomyslně uzavřít jednu etapu, nadechnout se a vydat se vstříc budoucnosti nejen na prknech divadla, ale i ve světě filmu. Prague Burlesque se nezaměnitelně zapsala do koloritu Prahy a její kultury, vždyť ji kolikrát chceme navštívit dřív než Karlův most. Proto si myslíme, že kniha je tím správným krokem“, uzavírá David N. Jahn, producent Prague Burlesque.

Comments

comments

Vyhledat