Přehlídka LeGer by Lena Gercke dokonale zakončila About You Fashion Week

Kolekce HOERMANSEDER x ABOUT YOU / Foto  Sebastian Reuter/Getty Images for ABOUT YOU
Kolekce HOERMANSEDER x ABOUT YOU / Foto Sebastian Reuter/Getty Images for ABOUT YOU

Prohlédněte si fotografie  z přehlídek jednotlivých značek ze čtvrtého a pátého dne About You Fashion Week

a lot less by Lena Meyer-Landrut

Aktuální kolekce pro podzim/zimu 2022 na přehlídce značky a lot less by Leny Meyer-Landrut na AYFW byla prezentována pod heslem „romantický grunge“, která nám připomněla cenit si maličkostí v často nedokonalém každodenním životě. Atmosféra se nesla v duchu slunného podzimního dne, včetně západu slunce jako dokonalého finále. V souladu s mottem AYFW „Welcome to unexpected“  vystoupila jako překvapení samotná zpěvačka po boku DJského dua Panamé. Mezi hosty byli Viviane Geppert, Chryssanthi Kavazi, Elena Carrière, Mogli, Mandy Capristo a Anna Di Meglio.


DENIM TOM TAILOR

Značka DENIM TOM TAILOR zaujala mystickou přehlídkou v tmavých barvách odrážejících severský původ značky. Celkově prostředí letošní přehlídky značky připomínalo chladnou podzimní noc – včetně mlhy – u Severního moře, kde se modelky procházely po přehlídkovém mole ve stylu seriálu Euforie. Nejvíce na mole zaujala modelka Soulina Omara a dvě nejmladší modelky. Progresivní kousky z publika sledovali Luisa Hartema, Rúrik Gíslason, Carolina Loureiro, Nina Sandbech, Raúl Richter a Celine Bethmann.


GUIDO MARIA KRETSCHMER COLLECTION

 V souladu s heslem „Amsterdam City Moments“ nás letošní přehlídka hvězdného návrháře Guida Maria Kretschmera zavedla do kouzelné nizozemské metropole. Na mezinárodním molu se poprvé představily styly GMK Main, Curvy a nově i pánská kolekce. Atmosféra se nesla v městském stylu s kulisou jízdních kol a neformálních procházek Amsterdamem. Show GMK sledovalo mnoho významných a mezinárodních VIPs: Michelle Hunziker, Eva Padberg, Jennifer Knäble, Chryssanthi Kavazi, Anna Wolfers, Manuel Bortuzzo, Ignazio Moser, Marco Fantini, Cristina Marino, Tereza Vebrova a Nika Sofie. 


G-Star RAW

 Nové motto G-STAR Raw „WE ARE RAW. DENIM IS IN EVERYTHING WE DO.“ se promítlo i do energické show značky. V noci – v době, kdy vychází nefiltrované, „syrové“ já a svět je jiným místem – představila značka stylový vrstvený look a drsnou show uzavřela ve velkém stylu. Mnoho známých tváří jako Léna Mahfouf, Bene Schulz, Julien Brown, Noah Levi, Juultje Tieleman, Dylan Hasselbaink, Millane Friesen, Dominique Poireau a Kevin Dias se na přehlídce značky mohlo přesvědčit, že syrovost noci umí věci ukázat v jiném světle.

 


#RethinkFashion by Perwoll

#RethinkFashion: Perwoll znovu vyzval všechny návštěvníky svým důležitým a silným poselstvím a apeloval na všechny účastníky: aby se chovali dobře, pečovali o své oblečení a recyklovali ho Aby tato tvrzení podtrhly, modelky předvedly looky z druhé ruky složené stylistkou Stefanie Schweiger, která se na konci show objevila na samotném mole. S dramatickými efekty, jako je silný ženský hlas ze zákulisí, oranžové jasné světlo a virtuální déšť z oblečení, na místě všichni jen žasli. Show zaujala přítomné hosty: Cathy Hummels, Mandy Capristo, Penelope Anastasopoulou, Jannik Schümann, Soulin Omar, Tatiana Kuchařová, Nina Sandbech, Irene Colzi a Valerie Lungu.


HOERMANSEDER x ABOUT YOU

V show HOERMANSEDER x ABOUT YOU se to třpytilo a blýskalo. Inscenace, stejně jako kolekce ready-to-wear mezinárodně uznávané módní návrhářky Marina Hoermanseder, byla inspirována érou hip hopu 90. let. V kolekci se doplňuje cool styl s ženskými siluetami. Show nabídla looky bohaté na kůži a oversize střihy, které byly kombinovány s ikonickým páskem do pasu. Sebevědomá chůze a výrazné pózy modelek opět daly najevo, že krása nezná velikost ani pohlaví a kousky HOERMANSEDER x ABOUT YOU jsou jako stvořené pro každého. O tom se mohlo přesvědčit mnoho známých tváří jako Cathy Hummels, Tim Schaecker, Bene Schulz, Julian Braun, Bonnie Strange, Millane Friesen, Elena Carrière, Anna Maria Damm nebo Stephanie Davis.


WhyNot

 Hip-hopový internetový obchod ‚WhyNot‘, který byl založen na konci roku 2021, představil na AYFW 2022 nejnovější kousky dvou svých nejúspěšnějších značek: Cørbo Hiro rappera a producenta RAF Camora a nejnovější značku ‚Family 1St‘, kterou propaguje úspěšná rapperka Loredana. Show zahájilo hravé prostředí pastelových projekcí, které nejen šířily pozitivní vibe ale zároveň přenesly hosty do světa značek ‚Family 1St‘ a ‚Family 4Ever‘. Po změně scény se prostředí proměnilo na svět japonského kyberpunku. Zatímco se na obrazovkách přehrávaly ukázky z videa kampaně, unisex modely předváděly futuristický vzhled Y2K Cørbo Hiro. Designérka RAF Camora a Loredana sledovali přehlídku značky z první řady spolu s přáteli a dalšími hosty jako BAUSA, Achraf, Karl Wilson, Casyo Johnson, Megi Luka, Timu Ülker, Luis Borges, Toni Dreher a Christian David Banao.


LeGer by Lena Gercke

 AYFW 2022 zakončila brand show s úspěšnou osobní značkou LeGer Leny Gercke. Podzimní looky dámské i pánské kolekce byly prezentovány ve změti analogových a digitálních prvků: Kromě přehlídkového mola, na kterém různorodé modelky předváděly futuristický styl kolekce modelky předvedly kousky také virtuálně ve 3D projekci bílé místnosti. Jedinečné vizuální a hudební efekty zaujaly hosty, kterými byli Elevator Boys, Bonnie Strange, Claire Rose Cliteur, Dascha Carriero, Aleandra a Angelina Frerk a Elena Carrière. Značka tak dokonale zakončila ABOUT YOU FASHION WEEK 2022.

 

Comments

comments

Vyhledat