Prémiová kolekce adidas Blue Version

Andrea Bezděková Adidas Blue Version
Andrea Bezděková Adidas Blue Version

Odlišit se, mít vlastní styl a být originální? Taková je nová kolekce adidas Originals Blue Version. Ta se vydává novou kreativní cestou, kdy i původní „teplákovka“ může být skvělý outfit na večer. Na první dojem zcela jasně vychází z designu archivních kousků adidas Originals, zároveň však vzdává hold bohatému dědictví značky – odvážně a stylově využívá luxusní materiály a nekonvenční střihy, které propojuje klasická a tradiční modrá barva adidas Originals.

Sportovní prvky se zde propojují s kreativním návrhářstvím. Kolekce Blue Version tak nejen vzdává hold minulosti, ale současně přenáší klasické designy do budoucnosti. Tato sezónní kolekce obsahuje řadu přetvořených ikonických a nadčasových kousků adidas Originals, které jsou samy o sobě synonymem pro sportovní historii značky, reinterpretují její estetický styl a jsou doplněny o současné detaily. Lokálně ji představují Zachy, Andrea Bezděková, Just Davit, Petra Mácová a Jamal.

Nestárnoucí model Beckenbauer Tracksuit přichází ve dvou jedinečných verzích v modrém stylu. Dámská část kolekce se vyznačuje oversize střihem ikonického topu v kombinaci se slim verzí klasických kalhot, oplývající upínacími detaily a výřezovými prvky. Pánská kolekce pak nabízí legendární tepláky a kalhoty s aktualizovanými střihy.

Prémiová kolekce Blue Version se pyšní nejen modely v ikonické modré barvě, ale třemi zcela černými modely. Dámský kus Asymmetric Track Top přehodnocuje klasický styl a je doplněn kalhotami Woven Adibreak Pants, vyrobenými z prvotřídní bavlněné látky v keprové vazbě se třemi saténovými pruhy. Pánská bunda Quality Jacket, detailně provedená verze klasické větrovky, nabízí dokonale vyladěné funkce a stylovou eleganci v doporučené kombinaci s prémiovou verzí modelu Firebird Track Pants. Pánské modely Seefeld Track Top a Track Pant mimoto přetvářejí nenapodobitelný design, který byl poprvé vytvořen pro elitní zimní sportovce sedmdesátých let.

 

První kolekce adidas Originals Blue Version bude celosvětově dostupná od 15. září na stránkách adidas.cz/blue_version.

 

Comments

comments

Vyhledat