Přinášíme fotogalerii z třetího dne About You Fashion Week

LASCANA

S mottem SHINE BRIGHT dnes předvedla značka LASCANA na mole AYFW ženskost ve všech tvarech a velikostech, a znovu tak potvrdila: LASCANA je především o ženskosti! Atmosféru přehlídky nové kolekce charakterizovala přirozená dobrá nálada: na obrazovkách se s lehkostí pohybovaly obrazce, zatímco DJské duo Giannina Haupt a Alyssa Cordes dotvořilo tu správnou atmosféru. Důležitá zpráva vyplývající ze show: ženskost se neomezuje na naše fyzické rysy, je to „stav mysli“. Speciální hosté jako Victoria Swarovski, Dascha Carriero, Lisa Doehl, Sarah Posch, Clea Lacy, Nicolas Puschmann, Trixi Giese, Giulia Casati a Louisa Löw se na vlastní oči mohli přesvědčit, že LASCANA je především o tom, cítit se dobře ve své kůži.

PUMA

Přehlídka značky Puma byla především o dobré náladě a pohodové atmosféře. Sportovní značka uspořádala spontánní ‚Block Party‘ spolu s Ana Kohler. Prezentováno bylo sportovní oblečení a streetwear inspirované 90. léty a také výrazné doplňky, jako jsou mohutné boty a zlaté řetízky. Do zábavné retro show se zapojily mnohé známé tváře jako Soulin Omar, Luis Freitag a Elena Carrière. Na párty byli pozváni také Sophia Floersch, Bene Schulz, Julian Braun, Emma Brooks, Zack Lugo, Willi Whey, Kevin Pabel, Hannah Hofinger, Janis Danner, Toni Dreher a M.I.K. Rodina.

LEVI’S

Podle hesla „nadčasový denim a nekonečná kvalita“ proměnil Levi’s přehlídkové molo na galerii nezapomenutelných okamžiků a ohlédl se za dědictvím značky s hosty, jako jsou Nilam Farooq, Emma Brooks, Elena Carrière, Andreas Wijk, Owhaana, Luisa Hartema, Lou -Anne, Alice Sabatini a Rúrik Gíslason. Kolekce plná flashbacků různých generací a voice over zdůraznily důležitý posun k vědomější spotřebě v průběhu času. Tuto pozitivní náladu doplnila i sebevědomá a energická chůze modelek, které předvedly uvolněný vrstvený vzhled v kombinaci se secondhandovými a upcyklovanými kousky.

LENI KLUM x ABOUT YOU

Nadčasová kolekce AW 22 od Leni Klum byla představena s heslem ‚Second Skin‘ v prostorách, které pomohly zdůraznil její autentičnost a opravdovost. Již druhá přehlídka značky AYFW od LENI KLUM x ABOUT YOU odrážela oba aspekty nových kousků: pohodlnost kombinovanou se sofistikovaným glamem. V čisté a moderní atmosféře dobyla nová modelingová tvář Leni Klum přehlídkové molo spolu se s svým milánských modelingovým obsazením vyznávající hodnoty diverzity. Poprvé se ve Front Row objevila: její matka Heidi Klum a přítel Aris. Poslední show večera si nenechala ujít mimo jiné řada dalších mezinárodních VIPs a tvůrců obsahu, jako jsou Elevator Boys, Dascha Carriero, Angelina a Aleandra Frerk, Kayla Shyx a Marika Ferrarelli.


Více informací najdete jako vždy na  aboutyou-fashionweek.com 

 

Comments

comments

Vyhledat