TRAILER: Příští týden se vrátí seriál Přátelé

PŘÁTELÉ: ZASE SPOLU BUDOU MÍT PREMIÉRU 27. KVĚTNA EXKLUZIVNĚ NA HBO GO
Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer se vrací do studia Stage 24, jednoho ze studií společnosti Warner Bros. v kalifornském Burbanku, ve kterém se ikonický komediální seriál původně natáčel, na živě přenášenou improvizovanou oslavu populárního seriálu.
Přijde i Lady Gaga

Kromě šestice představitelů hlavních postav se v pořadu objeví také řada dalších speciálních hostů, mimo jiné David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

O seriálu PŘÁTELÉ

Seriál PŘÁTELÉ je stále jedním z nejoblíbenějších televizních seriálů. V době původního uvedení zaznamenal seriál obrovskou sledovanost a dodnes se celosvětově těší obrovské popularitě na dalších televizních stanicích a prostřednictvím streamovacích služeb. Všech 10 řad seriálu je oceňováno fanoušky i kritiky, o čemž svědčí i fakt, že seriál získal ocenění Emmy pro nejlepší komediální seriál a stejnému ocenění se za role v seriálu dostalo i herečkám Jennifer Aniston a Lise Kudrow. Seriál PŘÁTELÉ z produkce společnosti Warner Bros. Television sleduje životy skupiny šesti přátel žijících v New Yorku: sourozenců Rosse (David Schwimmer) a Moniky Gellerových (Courtney Cox) a jejich přátel Chandlera Binga (Mathew Perry), Phoebe Bufetové (Lisa Kudrow), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Rachel Greenové (Jennifer Aniston). Za vznikem Přátel stojí David Crane a Marta Kauffman, kteří byli společně s Kevinem Brightem výkonnými producenty seriálu prostřednictvím své společnosti Bright/Kauffman/Crane Productions ve spolupráci se společností Warner Bros. Television.

Comments

comments

Vyhledat