Přivítejte jaro tancem a hudbou: Anglo-American University láká na Spring Music Festival 

Neděle 28. dubna bude na pražské Anglo-American University (AAU) patřit hudbě. Studenti tu pořádají další ročník dne plného hudby a tance pod názvem Spring Music Festival. Program se uskuteční přímo na nádvoří Thurn-Taxisova paláce, kde AAU sídlí, a také v místním podniku Café des Taxis. 

 

Na akci, která startuje v sobotu ve 14 hodin a potrvá až do 19 hodin, vystoupí zpěvačky Erika Nováková a Izabela Chalupníková se směsicí popové a jazzové hudby nebo DJ Gadjo. Ten dlouhodobě působí na Radiu 1 a pravidelně vystupuje v klubech v Londýně, Hamburku nebo v Berlíně. Konat se tu budou ale i různé workshopy a studentské performance. 

 

Na stagi v Turn-Taxisově paláci se dále představí talentované studentky AAU Genevieve Flores a Brooklyn Ferensová i její absolvent pod uměleckými jménem DJ Enzo, který během sobotního odpoledne roztočí nejnovější skladby spolu s nadčasovou klasikou. 

 

Mimo pódium čeká na návštěvníky atraktivní zábava určená pro studenty, děti i dospělé v podobě malování na obličej, třpytivého tetování a ručně vyráběných šperků. Zástupci univerzitních klubů jógy, tance a fotbalu si připravili workshopy, které zaujmou zkušené jogíny a taneční i fotbalové nadšence. 

 

Vstup na akci plnou hudby a umění je zdarma. 

Návštěvníci se na nádvoří Thurn-Taxisova paláce dostanou z Letenské ulice nebo průchodem z Vojanových sadů.

 

Thurn-Taxisův palác, Letenská 120, 188 00 Malá StranaComments

comments

Vyhledat