PRO PROFÍKY A KADEŘNICKÉ MÁGY FW: TIP Jak vyčistit vlas s OWAY

foto Oway
foto Oway
JAK VYČISTIT A VYSPRAVIT VLASY ROSTLINNÝM PROTEINEM A ČISTOU HYDRATACÍ?

 

KADEŘNÍCI, PROFESIONÁLOVÉ A MILOVNÍCI ZDRAVÝCH VLASŮ

…voláme Vás a vyhlašujeme BOJ ZA ZDRAVÉ VLASY!

Máte zákazníka, který má vlasy plné silikonů? / Barvil se doma neprofesionálními barvami, a proto neznáte historii jeho vlasů? / Zákazníky, kteří používají mnoho stylingových přípravků nebo mají vlas téměř mrtvý, bez života a lesku…

 

Pokud ano, tak na začátku péče potřebujete vlas vyčistit, vyspravit a následně zaplnit proteinem. Na konci procedúry dodat vlasové pokožce a samotným vlasům dostatek vitamínu, proteinu a především hydratace.

 

Tím docílíte toho, že mrtvý vlas ožije a bude se lesknout. Vše velmi jednoduchou a jemnou cestou plnou esenciálních olejů, aromaterapie a příjemného zážitku. Vše je možné, vše dostanete od kvalitních profesionálních produktů OWAY (Organig Way).

Nebojte se! Čtěte dál a dozvíte se, jak postupovat, aby Váš zákazník byl spokojený z návštěvy Vašeho kadeřnictví odcházel na 100% nadšený : )

 1. KROK 

ČÍŠTĚNÍ VLASŮ

VLASY VYČISTÍME TECHNICKÝM ŠAMPÓNEM OWAY HTECH SHAMPOO

Ošetřující šampon určený pro vlasy, které čeká ošetření barvením. Velice šetrně čistí pokožku hlavy a vlasy od nečistot a zbytků stylingových prostředků. Neobsahuje tenzidy SLS a SLES. Obsahuje výtažky z rostlinného cystýnu, základní aminokyselinu nezbytnou pro stavbu vlasů z biodynamické atremimisie (pelyňku) a esenciální olej z  biodynamického citrónu – toto složení chrání, hydratuje a vyživuje, jak jádro, tak kutikulu.

 

Velice jemně vmasírujte do mokrých délek vlasů, nechte 10 minuty působit a opláchněte. Proces zopakujte, nechte na vlasech působit 5 minut a posléze důkladně opláchněte.

 

Složky: biodynamicky pěstované výtažky z ibišku – olej z organicky pěstované perilly – proteiny z bavlny – ceramidy atd.

Neobsahuje: AMONIAC / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

 

2. KROK 

NAVRÁCENÍ PROTEINU

VLASŮM DODÁME PROTEIN POMOCÍ VLASOVÉHO MLÉKA  OWAY HMILK NO STRESS

Ochranné a regenerační vlasové mléko pro vlasy vystavené náročnému barvícímu a tepelnému ošetření s obsahem ibišku, perilly, plodů Burkina Faso, proteinu z bavlny a ceramidů. Vlasy hydratuje, vyhlazuje jejich povrch a chrání vlasové vlákno během procesu. Obsahujeesenciálníoleje, které pozitivně působí na vlasovou pokožku, chrání ji a vyživují.

 

Aplikujte po umytí šamponem mezi technickými kroky, nechte působit po dobu 10 minut a poté důkladně opláchněte.

 

Složky: extrakt z biodynamicky pěstovaného ibišku – olej z organicky pěstované perilly – plody Burkina Faso – proteiny z bavlny  – ceramidy a atd. 

Neobsahuje:  AMONIAC / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

 

 

 

3. KROK 

HYDRATACE VLASŮ

VLASŮM DODÁME VODU POMOCÍ HYDRATAČNÍ MASKY OWAY MOISTURIZING

Hloubkově hydratační a regenerační vlasová maska pro extrémně suché, lámavé vlasy, je vhodná i pro vlnité a kudrnaté vlasy. Preventivně působí proti lámaní, cuchání vlasů a třepení konečků. Vysušené vlasové vlákno hydratuje zevnitř, a tím vlasy ozdravuje. Ty jsou hebké na dotek, navrací se jim přirozená vitalita a lesk.

 

Šamponem ošetřené vlasy jemně prosušit ručníkem. Masku vmasírujte do celé délky vlasů, i ke kořínkům a nechte 10 minut působit a následně důkladně opláchněte. Masku můžete doporučit na domácí používání v kombinaci společně s hydratačním šampónem na vlasy OWAY MOISTURIZING.

 

Složení: výtažky z biodynamicky pěstované gingo biloby – výtažky z švestky Kakatu – kokosový olej – brazilský olej – lískooříškový olej a atd.

Neobsahuje: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

 

 

 

 

4. KROK 

ZÁVĚREČNÉ DODÁNÍ PROTEINU A VITAMÍNŮ

PROTEJNOVÝ SPREJ NA VLASY OWAY DAILY ACT PHYTOPROTEIN MIST

Bezoplachová péče pro každý typ vlasů. Velice rychle se absorbuje do vlasů, výrazně usnadňuje následnou úpravu. Zabraňuje cuchání vlasů během dne, a tak předchází jejich lámavosti a třepení konečků. Svým jemným složením s výtažky z biodynamicky pěstovaného citronu, výtažky z bio bílého čaje, eticky vypěstované Anisaty a kaštanovými proteiny je vhodný pro  každodenní používání.  Chrání před nepřízní vnějších vlivů.

 

Nanášejte na vlhké nebo mokré vlasy, nechte vpít a upravujte jako obvykle. Bezoplachový protejnový sprej můžete doporučit na domácí používání v kombinaci s hydratačním šampónem a maskou na vlasy OWAY MOISTURIZING. 

 

Obsahuje: výtažky z biodynamicky pěstovaného citronu – výtažky z bio bílého čaje – eticky vypěstovaná Anisata – kaštanové proteiny a atd.

Neobsahuje: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

 

 

 

 

Připravte se na své zákazníky společně s naší vlasouvou a pečující kosmetikou OWAY (Organig Way). Dopřejte jim profesionální péči plnou hydratace, vitamínu a důležitých proteinů. Zbavte je jejich dlouhodobých problémů a zatížených vlasů a dopřejte jim zážitek s procedúry a naštěvy Vašeho salónu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registrujte se do našeho b2b systému – čerpejte akce a výhody dle aktuální nabídky Při nákupu nad 9.000,- doprava ZDARMA. Registrace ZDE

 

 

 

 

 

Máte dotazy? Chtěli byste informace zaslat do emailu či preferujete osobní schůzku?
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.. OWAY tým je vám k dispozici.

 

Kompletní informace o OWAY můžete shlédnout na webových stránkách: ZDE

 

Comments

comments

Vyhledat