První mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně začal velkolepou přehlídkou

Módní přehlídka ABOUT YOU včera večer slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně. Vzrušující spojení módy, hudby, tance a zábavy vytvořilo mnoho vzrušujících momentů a nadchlo více než 500 hostů módní přehlídky ABOUT YOU. V souladu s heslem letošního AYFW „Welcome to unexpected“, ABOUT YOU představilo fascinující „fashiontainment“ v té nejlepší podobě! Prostředí přehlídky tvořila gigantická konstrukce lešení na třech úrovních, sestávající z obdélníkového „Tableau Vivant“ obklopeného přehlídkovým molem. Propracovaná světelná show komplexních projekcí a tisíce světelných paprsků ukázaly modely v různých stylech a perspektivách.

Módní přehlídka ABOUT YOU porušila standard ve všech ohledech a znovu ukázala: Móda znamená svobodu, individualitu, sebevyjádření a sebeurčení. Různorodé obsazení modelů zahrnující všechny věkové kategorie, etnický původ, tvary těla a pohlaví prezentovali, jak staticky, tak dynamicky v běhu, různé vzrušující, nekonvenční a výrazné looky: kombinace od punk-plážového looku po večerní róbu s turistickými botami porušily všechna pravidla konzervativní módy. Velkolepou módní přehlídku ABOUT YOU zahájila nová tvář modelka Leni Klum. Po přehlídkovém mole se také procházela slavná modelka Alessandra Ambrosio, která zapůsobila na kruhově uspořádané publikum svým senzačním lookem.

Bezprostředně po přehlídce se místo přeměnilo v místo večírku, kde účinkující předvedli vystoupení „Paris Je t’aime“ a proměnili tak přehlídkové molo v taneční parket. Mnoho přítomných známých tváří jako Heidi Klum, Leni Klum, Skepta, Toni Garrn, Alex Pettyfer, Alessandra Ambrosio, Khaby Lame, Karolína Kurková, Luka Sabbat, Anna Dello Russo, Dennis Schröder, Guido Maria Kretschmer, Marina Hoermanseder, Achraf, Nikeata Thompson, Mariano Di Vaio, Chiara Biasi, Riccardo Simonetti, Caro Daur, The Elevator Boys a mnoho dalších si užívali dobrou náladu a příjemnou atmosféru večera.

Více informací: aboutyou-fashionweek.com

Comments

comments

Vyhledat