PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80s

foto Puma
foto Puma

Návrat v čase za neony a cvičebními úbory

PUMA a Sophia Webster ovládají sezónu jaro léto 2019 s nepřehlédnutelnou zářivou kolekcí dámského a dětského oblečení a tenisek PUMA. Návrat do barevných 80. let, inspirace tréninkovým oblečením a vášeň pro tanec. To je nová PUMA retro spolupráce s britskou návrhářkou Sophií Webster určena pro odvážné a sebevědomé ženy.

foto Puma

Sophia Webster známá svým nezaujatým smyslem pro styl je především návrhářkou obuvi a doplňků, ve kterých kombinuje ženský styl a originální detaily. Pro její nejnovější kolekci ve spolupráci s PUMA využívá svého typického rukopisu a spojuje sportovní styl s výraznými doplňky, pro které nalezla inspiraci v 80. letech.

Festivalová nálada

Klasickým teniskám PUMA dodala svěží a nezapomenutelný vzhled díky neonovým a pastelovým odstínům, které připomínají atmosféru letního festivalu. Elegantní styl Sophie spojila s bláznivými detaily i zářivými barvami v klasických siluetách bot PUMA Sude, Muse, CALI i Thunder.

Růžová verze boty CALI SOPHIA WEBSTER je složena z třpytivé a lesklé vrchní vrstvy a z klasické robustní podrážky. V oblíbené tenisce Thunder SOPHIA WEBSTER je spojen masivní styl tenisek a elegantní ženský rukopis. Neoprenový vršek boty zdobí jemná bílá krajka, která tvoří kontrast s dělenou gumovou podrážkou v neonových barvách. Typ boty Muse je doplněn barevným detailem připomínající retro nákupní košík, který obepíná kotník nohy.

S kouskem z nové kolekce rozhodně nezapadnete v davu. Vybrat si můžete z široké nabídky obuvi i oblečení – od krátkých topů, šortek až po mikiny a sportovní sety.

Vybrané produkty z kolekce budou v České republice dostupné od poloviny května u prodejců Top4Sport, Espace a Slowatch.

foto Puma

www.puma.com

 

Comments

comments

Vyhledat