PUMA má kolekci s českým výtvarníkem

foto PUMA
foto PUMA

PUMA podporuje tvůrce i na lokální úrovni. České zastoupení značky s cílem podpořit českou uměleckou scénu vytvořilo společně s nadějným tvůrcem Janem Bicanem limitovanou kolekci mikin s názvem My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. 

Značka PUMA se dlouhodobě vydává směrem podpory nadějných umělců a návrhářů a společně tak přináší neotřelé kolaborace. Proto se PUMA spojila i s mladým Janem Bicanem, aby společně vytvořili odvážnou kolekci mikin. 

Jan Bican je teprve dvaadvacetiletý kreativec, který se nebojí jít s kůží na trh. Mít namalovaný obraz doma nad pohovkou je pro něj nuda, a tak si založil vlastní kreativní koncept #TJBC. 

foto PUMA

Inspirací pro vytvoření kolekce se Honzovi stala současná situace. My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA je limitovaná kolekce mikin, která reaguje na současnou situaci.

„Ze spojení s tak velkou značkou, jako je PUMA, mám obrovskou radost. Těší mě, že PUMA podporuje mladé kreativce nejen ve světě, ale i v České republice a je mi ctí, že jedním z nich mohu být právě já,“ říká autor Jan Bican.

„Toto je přesně směr, který chceme s PUMOU dlouhodobě sledovat. Podpora drobných umělců je pro nás velmi důležitou součástí naší komunikace. Umělecký rukopis Honzy je velmi odvážný, ale o to více se mi líbí, “ podotýká marketingová manažerka značky PUMA Lucie Hložánková.

Kolekce My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA obsahuje klasické mikiny PUMA v černých a šedých barvách doplněné nezaměnitelným punkovým rukopisem Jana Bicana. Dostupné jsou na webových stránkách janbican.cz

h

Comments

comments

Vyhledat