PUMA představuje několik stylových sneakers novinek

PUMA Deva
PUMA Deva

Globální sportovní značka PUMA se do toho obula a spouští několik verzí nových streetstyle tenisek: stylovku, kterou nosí i Cara Delevigne s názvem Deva, novou Cell Stellar Glow a hned dvě verze oblíbeného typu CALI. Vybere si opravdu každý.

Značka PUMA s novinkou Deva posouvá svět streestyle módy na další úroveň. Deva, stvořena z luxusních materiálů a detailů, jako jsou semiš a zlaté výšivky, je perfektní volbou pro ty, co chtějí vystoupit z davu. Horní černá část boty čerpá z klasického stylu PUMA, který je doplněn originální gumovou podrážkou v kontrastní bílé. To vše vytváří z tenisky PUMA Deva nepostradatelný kousek vašeho botníku.

Neuvěřitelně svěží a nepřehlédnutelná je bota Cell Stellar Glow která přichází v zářivé bílé s průhlednou podrážkou. Její neotřelý vzhled vytvoří z každé vaší módní kombinace nezapomenutelný outfit.

V bíle jsou představeny i dvě nové verze tenisky Cali: CALI Glow a CALI Sport Glow. Jednoduchá, ale ani o trochu méně stylová teniska CALI Glow je ozvláštněna duhovým detailem na straně a patě boty. Jemné detaily a sportovní styl dělá z boty CALI perfektní doplněk každého outfitu. Vaše pozornost ihned upoutá i CALI Sport Glow, která je navíc od CALI Glow doplněna vysokou podrážkou.

Novinka PUMA DEVA bude dostupná pouze u Aranburu od konce února. Další verze této boty se pak představí například ve Footshopu, Queensu, UrbanStoru, Vemzu či Top4Sport.

 

Tenisky Cell Stellar Glow, CALI Glow a CALI Sport Glow budou dostupné v průběhu února v Queens, UrbanStore a Top4Lifestyle.

Comments

comments

Vyhledat