Puma Running je zpět

Puma představuje svou běžeckou kolekci PUMA Running.

 

Téměř 75 let dlouhá historie značky PUMA je protkaná světovými běžeckými nej a rekordmany, počínaje Abebem Bikilou či Billem Rogersem a konče Sabrinou Mockenhauptovou nebo Usainem Boltem. PUMA věří, že je čas znovu nabrat rychlost a iniciovat změny v běžeckém světě, ať juž jde o nejvyhledávanější maratónské závody, či o lokální běžecké soutěžě.

 

PUMA vyvinula nové technologie a přepracovala své produkty tak, aby zprostředkovaly co nejpříjemnější běžecký zážitek s minimem námahy. Roky výzkumu a testování daly vzniknout čtyřem novým klíčovým stylům – Deviate, Velocity, Liberate a Eternity – všechny prezentují špičkovou pěnovou technologii NITRO.

„Naším cílem bylo vytvořit produkt, který běžcům minimalizuje námahu při běhu,” uvedla Erin Longin, Global Director of Running and Training značky PUMA. „Nové běžecké boty PUMA využívají naše nejinovativnější technologie, jako je pěna NITRO, díky které jsou boty extrémně lehké a poskytují skvělou zpětnou vazbu. Pomáhají tak spotřebovat méně energie a běhat pohodlně.“

Nová řada PUMA Running zahrnuje speciálně vyvinuté designy pro běžkyně, včetně nejnovějšího dámského modelu ve všech čtyřech stylech. PUMA věří, že ženy jsou budoucností běhu, a proto podepsala spolupráci s některými z nejlepších atletek v běhu na dlouhé a střední vzdálenosti – Molly Seidel, Gesou Krause, Aishou Praught Leer, Fionou O’Keefe a Taylor Werner.

„Na základě spotřebitelských průzkumů jsme zjistili, že myšlenka změny rezonuje také u běžců,“ dodala Longin. „Běžci se vždy snaží o změnu, o to, aby se zlepšili. Pro ně jsme připravili nový koncept SPARK CHANGE postavený na ZMĚNĚ.“

Kromě uvedení čtyř nových modelů, představuje PUMA Running také speciální iniciativy pro novou generaci běžců a běžeckou komunitu. PUMA společně se svými sportovci a organizací Women Win podpoří nadace zaměřené na ženy ve sportu. Fond PUMA Running Spark Change zase pomůže charitativním organizacím bojujícím za větší rovnost žen a mužů v běžeckém sportu. V České  republice bude kampaň podpořena spoluprací s organizací Jdu běhat a mediální kampaní.

Styly Deviate, Velocity, Liberate a Eternity budou k dispozici od 4. března v prodejnách Sanasport, PUMA concept store v obchodním centru Palladium a na webu.

www.puma.com  

 

 

Comments

comments

Vyhledat