Pusťte se do víkendového dobrovolničení s Tamjdem

Foto: Tamjdem
Foto: Tamjdem

Tamjdem, o.p.s. organizuje víkendové akce na pomoc českým neziskovkám s různými tématy. Renovovat staré památky, dávat starým opuštěným budovám nové využití, pečovat o zvířata, budovat keltský skanzen, i takový může být víkendový program. Kdokoliv může být součástí velkých projektů i když jim nemůže věnovat příliš času.

Proč dobrovolničit: Účastníci se setkají s lidmi se stejnou vášní, kteří neoblomně čelí problémům a jdou si za svým cílem, kterému věří. Dobrovolnické akce jsou příležitost najít nové přátele se stejnými hodnotami a užitečné kontakty pro vlastní projekty nebo splnění si snu. Dobrovolníci vidí do zákulisí organizací a učí se praktické dovednosti. V neposlední řadě také motivují a inspirují ať už sami sebe, nebo organizaci, které pomáhají. Skupina mladých nadšených lidí, která přijede na pomoc dodává členům organizace víru, že jejich práce má smysl.

Kdo může dobrovolničit: Kdokoliv starší 15 let.

Aktuální víkendovky

Jsou zveřejněny v kalendáři akcí (https://tamjdem.cz/kalendar-akci)

Příprava barokního letohrádku na festival
21. – 23. 8., Jičín
Valdštejnská Lodžije v září ožije hudebně divadelním festivalem a přípravy začínají už teď. Přijeď pomoct a užít si po práci koncert kapely Korjen.

Královský úklid zámeckého parku
18. – 20. 9., Janovice nad Úhlavou
Chátrající zámek je místem s bohatou minulostí. Seznam se s ní od lidí, kteří o zámek pečují, podívej se do míst, která nejsou běžně přístupná a představ si jeho původní krásu v porovnání se současností. Stačí pomoct odstranit spadlé stromy a vyklidit suť ze zámku.

 

Další akce, přihláška a  více informací jsou uvedeny na stránkách Tamjdemu (https://tamjdem.cz/vikendovky).

Comments

comments

Vyhledat