Rapper Maniak: Představím pecku, na které dělám s Mikýřem!

Stále populárnější brněnský rapper Maniak chystá další pořádný zářez do tuzemské hudební scény. A pomoci mu v tom má slavný internetový moderátor a hvězda Survivoru Mikýř. „Domluvili jsme se na spolupráci a to, co chystáme, tady ještě nikdo neudělal,“ přiznal Maniak.

Ačkoliv má Maniak termínovou listinu nacpanou k prasknutí, našel si čas, aby se dojel podívat na Majáles, kde sledoval hlavně Velo stage, na které vystupovali takové hvězdy jako Kontrafakt s Rytmusem, Calin nebo Yzomandias. „Ten line-up byl fakt hvězdnej a hrozně jsem si ty jejich vystoupení užil, atmosféra byla naprosto elektrizující,“ pochvaloval si Maniak publikum na pražském Majálesu. „Třeba si tady příští rok taky vystoupím, fakt mě to tu hodně bavilo a budu moct rád, kdyby mne pořadatelé příští rok oslovili,“ přiznal rapper. 

Ten aktuálně maká hned na několika projektech. „Dodělávám album, kde věřím, že jsem se ve své tvorbě posunul zase trochu dál. A pak chystám jednu speciální věc, o které nechci říkat moc detailů, snad jen, že na tom dělám s Mikýřem a jeho týmem. A to, co jsem zatím viděl, vypadá naprosto neuvěřitelně, věřím, že až to pustíme ven, tak spoustě lidem spadne brada. Tak snad to vyjde,“ dodal mladík, který má za sebou spolupráci s kompletní tuzemskou hiphopovou špičkou. 

Maniak alias Jirka Veselý zvládá zpívat nejen v češtině, ale má tracky také v ruštině a francouzštině. Díky tomu je na české scéně zcela unikátním zjevem a kritici jsou doslova unešení jeho bohatou slavní zásobou a neotřelými nápady, kterými má svou produkci přecpanou.

Comments

comments

Vyhledat