Nalaďte si exkluzivní mixy od absolventů Red Bull Music Academy

Nina Kraviz, foto Redbullcontentpool
Nina Kraviz, foto Redbullcontentpool

Až do 24. srpna můžete začít každý den s čerstvou dávkou hudby na Red Bull Radiu – přímo od absolventů Red Bull Music Academy.

 

Red Bull Music Academy sbližuje muzikanty, rappery, producenty, DJs a další hudbou políbené umělce z celého světa už od roku 1998. Za dvacet let její existence už bylo na půdu Akademie pozváno tolik známých i méně známých tváří, že by playlist jejích absolventů vydal na velmi obsáhlou diskografii.

 

Při příležitosti 20. výročí, které vyvrcholí v září a říjnu na Red Bull Music Academy v Berlíně, přichází Red Bull Radio se sérií Alumni Mix, tedy 20 exkluzivními mixy od 20 vybraných umělců a bývalých účastníků Akademie.
Nina Kraviz:

Sinjin Hawke:

Toxe:

 

Až do 24. srpna máte možnost si poslechnout každý den čerstvou dávku hudby z velmi pestře znějící palety.  V mixech se objeví například montrealská producentka Marie Davidson, exprimentální grime-techno od Mumdance, neokoukaný přístup k žánru house Axela Bomana, jihoafrický mistr housu Black Coffee, kanadský basový génius Sinjin Hawke a mnoho dalších.

Serii mixů odstartovala absolventka Akademie a světová technařská špička Nina Kraviz. Ruská DJka a producentka nedávno prohlásila, že za její kuráží při produkování vlastního materiálu vděčí především právě Red Bull Music Academy v Melbourne, kde se coby neznámá interpretka v roce 2006 ocitla.

Každý z mixů bude na webu REDBULLRADIO.COM volně přístupný ještě 30 dní po svém odvysílání, nové mixy vycházejí každý den až do 24. srpna.

Comments

comments

Vyhledat