REkrabička se propojila s Otoč kelímkem

foto REkrabička
foto REkrabička

Služba REkrabička, kterou v České republice využívá už více než 130 partnerů, hlásí spojení s česko-slovenským systémem vratných kelímků Otoč kelímek. Nejedná se ale o jediné rozšíření. REkrabička se totiž kromě České republiky zabydlela i v Anglii a Německu a chystá také nové produkty.

 

K oficiálnímu propojení REkrabičky a Otoč kelímku došlo ke konci roku 2020 s následným informováním jeho partnerů o této změně. Projekt čeká v příštích měsících oživení a také rebranding do podoby REkelímku.

 

Další novinkou, na kterou se mohou podniky i jejich návštěvníci těšit je menší krabička určená na polévky, saláty a dezerty, která je aktuálně již v přípravě.

 

Na sociálních sítích se nám také množí dotazy ohledně možnosti zakoupení REkrabičky pro osobní použití. Je tedy možné, že v budoucnu spustíme i e-shop. Dále také zvažujeme výrobu obalu na hamburgery, sushi a pizzu, ale zatím se jedná spíše o vize budoucnosti, takže uvidíme, kdy dojde k jejich realizaci.”, říká Ondřej Širočka, zakladatel REKrabičky.

 

Kromě výše uvedených rozšíření je novinkou i to, že REkrabičku využívají podniky také v zahraničí, a to konkrétně v Německu a Velké Británii.

 

 „Vzhledem k tomu, že je náš produkt celosvětově unikátní, je o něj zájem i mimo Českou republiku. Aktivně vyhledáváme podobné projekty a spolupracujeme s nimi na rozvoji trhu s vratnými obaly na jídlo a nápoje. To zahrnuje také to, že jim dodáváme naše REkrabičky s jejich vlastní značkou.

Přímo pod brandem REkrabičky pak chystáme expanzi na polský a slovenský trh. Naším cílem je také v Česku rozšířit  REkrabičku do alespoň 3 000 podniků tak, ji používali na 80 % svých balených jídel.”, doplňuje Širočka.

 

REkrabička

REkrabička je znovupoužitelný obal na jídlo vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu. Jedná se o pečlivě vybraný typ extrémně odolného polypropylenu, který umožňuje každou REkrabičku použít až 400krát a tím nahradit stejný počet jednorázových obalů. Výroba je pak lokalizovaná přímo v Česku, což umožňuje minimalizovat přepravu z místa na místo a efektivně tak redukovat produkci CO2.

 

REkrabička má také skvěle těsnící víčko, díky kterému z ní opravdu nic nevyteče a navíc i atraktivní design hned v několika barevných provedeních.  Zákazníci si do ní mohou nechat zabalit jídlo s sebou a poté ji vrátit v kterémkoli partnerském podniku. 

 

Comments

comments

Vyhledat