Erotická literární soutěž má vítěze, přečtěte si příběhy lásky na dálku

V březnu tohoto roku největší značka sexuálních pomůcek, Satisfyer a erotická platforma BERLINABLE vyhlásily literární soutěž o nejlepší erotické povídky ‚příběhy o sexu na dálku s app connect‘.

 

Satisfyer Connect je bezplatná, často oceňovaná, aplikace vytvořená společností Satisfyer, se kterou můžete ovládat vlastní nebo partnerovu erotickou pomůcku na dálku. V 17 zemích, se kreativní lidé touto funkcí nechali inspirovat a napsali přes 100 erotických povídek. To dalo vzniku úplně novému druhu erotiky: REMOTYCA.

 

Od 13. srpna lze na webové platformě BERLINABLE bezplatně najít více než 82 příběhů REMOTYCA, přičemž nejlepší příběhy jsou k dispozici také v aplikaci Satisfyer Connect.

 

Příběhy v angličtině a němčině najdete v seznamu skladeb na Satisfyer Spotify. Bezplatná aplikace Satisfyer Connect se neustále vyvíjí a rozšiřuje s ohledem na potřeby svých zákazníků, aby poskytla bezpečný a nepopsatelný sexuální zážitek.

 

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání a kvalifikovaná klinická sexuoložka : ‘’Nejnovější výzkumy ukazují, že zejména ženy jsou citlivější na takzvané„ rámování “, které je zaměřené spíše na kontext sexuálních fantazií a vytváření stimulů, než pouze spoléhání se pouze na vizuální vjemy. Zvuková nebo psaná erotika v tomto procesu hraje důležitou, protože není tak smyslně dominantní jako např. vizuální narážky jako porno, které ale často získávají převahu. S erotickými příběhy nebo audio erotikou je mysl volnější a vyplňuje mezery mentálními obrázky a sexy myšlenkami.

 

Každý příběh od 54 autorů, z nichž 26 jsou ženy a 2 nebinární autoři, je svým způsobem jedinečný, od vanilky a polyamory po BDSM a exhibicionismus.

 

Giada Armani, zakladatelka BERLINABLE: Lidé chtějí sex, který není jen konzumací, ale vzájemný a kreativní. Úspěch naší soutěže REMOTYCA je toho důkazem. Je zejména důležité, že většinu příběhů předložily ženy. Jsme silou, která přináší revoluci v dalším odvětví, kde dominují muži.“

 

Tyto tři příběhy REMOTYCA vám umožní nahlédnout do světa vzdálené erotiky, ale všechny příběhy najdete na https://berlinable.com/remotyca :

The Wardrobe od Kelvina Sparkse (he/him), UK
#transgender #bdsm #bondage #poly
Kelvin píše o speciální hře v polyamorním kruhu přátel. Protagonista Luke je svázaný, zavřený ve skříni a musí hádat, kdo z jeho tří přátel momentálně ovládá vibrátor. Jak dobře zná své bezprostřední okolí?

The Bedroom Boot Camp od Iana Foxe
#hetero #longdistance #couplefun
Denny musí říct své přítelkyni Jance, že bude muset na šest měsíců pracovně odcestovat. Ta z toho nemá vůbec žádnou radost, ale již má připraveno mimořádné řešení. To je začátek boot kempu

v ložnici …

I Do od Lilith K. Duatové

#gay #love #firstweddingnight

Jamie a Brook žijou daleko od sebe, ale nechtějí déle čekat a vezmou se prostřednictvím videohovoru. První svatební noc je oslazena Satisfyer Sexy Secret …

Comments

comments

Vyhledat