Restaurace Jam & co prošla rekonstrukcí a otevírá 31. 8. Afterwork Jamem

Restaurace Jam & co prošla po sedmi letech existence kompletní rekonstrukcí kuchyně a refitem interiéru od 0,5 studio. Originální pražský podnik ve známé a oblíbené Krymské ulici se zaměřením nejen na Asijskou fúzi a v posledních letech i čerstvé Japonské nudle si za sedm let provozu získal tisíce zákazníků a fanoušků. A to nejen díky kvalitní gastronomii a mixologii, ale i díky kulturnímu přesahu celého konceptu.

Majitelé Jakub Čermák, který vládne kuchyni a celé restauraci a Mike Trafik, který se angažuje především v komunikaci a zmíněném přesahu se tak vzájemně doplňují. Po sedmi letech provozu se rozhodli pro kompletní rekonstrukci kuchyně, která byla už up to date. Za dva měsíce tak vznikla zbrusu nová červená kuchyně, která je nejen vybavená moderními technologiemi ale je i krásná a fotogenická díky své červené podlaze. Vyčištěný interiér od uznávaného studia 0,5 pak vyžadoval pouze facelift.

Ve čtvrtek 31.8. se tak Jam&co vrací v plné síle a rovnou svým originálním formátem Afterwork Jam, který spojuje jídlo a hudbu. Ke klasickým Jam receptům jako jsou Biria Ramen, kachna s Udon nudlemi, nebo Gyozy s koprovou omáčkou a několika novinkám, zahrají nejlepší Djs Orion Double J Nerz a samozřejmě Mike T.

Tak se stavte ochutnat, startují už v 16.00

Více najdete na www.jamandco.cz, Facebooku  a Instagramu

Comments

comments

Vyhledat