Revoluce jménem VASSA

VASSA
VASSA

Zajímá vás, co za tímhle názvem stojí? Pak vězte, že je to první nealkoholický destilát vyrobený v České republice,  podle staročeského receptu. Nápoje, namíchané s touto originální alternativou alkoholických drinků, můžete pít kdykoli a kdekoli, navíc s čistou hlavou! VASSA nahrává i dnešní moderní době, ve které je stále více trendy bavit se, popíjet a přitom nebýt omámení alkoholem. VASSA svým vstupem  na trh trochu zamíchala kartami v nealkoholickém segmentu a dává nealko drinkům zcela jiný rozměr.

Ještě donedávna zde nebyla kvalitní, pravá, destilovaná alternativa k běžnému alkoholu. Proto se výrobci VASSA ZERO SPIRIT rozhodli tento fakt změnit. Nepřijali žádné kompromisy a vytvořili ji pěkně po staru, ručně destilovanou. Při jejím pití máte stejný pocit, jako byste pili pravý destilát. A to je to, co dělá tuto plnohodnotnou alternativu  k současným destilátům výjimečnou a originální.

VASSA je ideální jako základ pro nealko koktejly bez náhražek v situacích, když nechcete nebo nemůžete pít alkohol. Svého oblíbeného drinku nebo koktejlu v podobě Cuba Libre nebo Gin Toniku se nemusíte vzdát.

Nealkoholický destilát VASSA má několik variant. Všechny obsahují do 0,5 % alkoholu (nápoj obsahující do 0,5 % alkoholu je stále považován za nealkoholický) jako pozůstatek destilace a přírodní aroma, které dokreslí pravou chuť destilátu. Všechny varianty jsou ručně destilované podle originálního staročeského receptu a jsou ideální nealkoholickou alternativou k tradičním alkoholovým kategoriím.

 

Seznamte se s novými, lahodnými a přitom nealkoholickými drinky:

VASSA ZERO VODKA se destiluje podle originálního staročeského receptu a to klasickým způsobem s obsahem exotických bylin a koření ze Středního východu. Je vynikající nealkoholickou alternativou k tradiční vodce. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradiční vodky.

TIP NA DRINK:

VASSA ZERO VODKA je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například jen s půlkou limetky a originál Gingersoda namícháte skvělý VASSA Mule. Nebo legendární VASSA Cosmopolitan koktejl s čerstvou limetkovou šťávou, brusinkovým džusem a plátkem limetky.

 

VASSA ZERO RUM je destilován a míchán k dokonalosti podle originálního staročeského receptu a nabízí stejnou aroma a hloubku chuti bez alkoholu, kterou znáte z tradičního tmavého rumu. Je to nealkoholická alternativa pro všechny vaše oblíbené nápoje na bázi rumu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního tmavého rumu.

TIP NA DRINK:

VASSA ZERO RUM je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko CUBA LIBRE s kolou a plátkem limetky nebo citronu. Nebo VASSA Dark Mojito koktejl s originál Mojitosoda, lístkem máty a plátkem limetky.

 

VASSA ZERO GIN je vynikající nealkoholická alternativa k tradičnímu londýnskému suchému ginu. Destilujeme ho podle originálního staročeského receptu, který obsahuje tradiční bylinky jako jalovec, koriandr a citrusovou kůru. Vůni jsme pečlivě extrahovali, abychom vytvořili známé aroma, které dobře znáte z tradičního ginu. Výsledkem je prémiová nealkoholická alternativa s originální chutí, stejným aroma a vlastnostmi tradičního ginu.

TIP NA DRINK:

VASSA ZERO GIN je ideální jako základ pro nealko koktejly a longdrinky. Například klasický nealko GIN/TONIC s plátkem limetky nebo citronu, nebo skvělý VASSA Negroni s italským CrodinoRosso, brusinkovým džusem a plátkem pomeranče.

 

Už se vám sbíhají sliny a máte chuť namíchat si vlastní drink? Mrkněte na ukázky ZERO koktejlů na webu v sekci Koktejly: https://drink-vassa.com/koktejly

Comments

comments

Vyhledat