Říjnový Addict bude v Berlíně

Klub Night Embassy , foto pořadatel akce
Klub Night Embassy , foto pořadatel akce

 

 

Další pokračování úspěšné party noci Addict, kterou má pod taktovkou především DJ a producent NobodyListen, se uskuteční 18. října v berlínském klubu Night Embassy. V unikátním prostoru, který má pod kontrolou ledově namražený Jägermeister, vystupují pravidelně zajímavá jména současné elektronické hudby. Addict se tak posunuje zase o kus dál.  Vstup na mejdan bude zdarma, je však nutné se registrovat.

 

Hudební party Addict není třeba tolik představovat. Večírek, který v roce 2016 založil Jakub Strach aka NobodyListen, si získal oblibu u fanoušků velmi rychle.  V současné době ho lze nazvat jednou z nejpopulárnějších a nejprogresivnějších klubových nocí v České republice. Koncept Addictu je postavený na vytvoření unikátního zvukového ale i vizuálního prostředí. I proto si jeho tvůrci vybírají vždy jiný prostor, ve kterém akcí uspořádají. Novou metou po 34 úspěšných mejdanech je pokračování v berlínském pop up klubu Night Embassy.

 

V Berlíně společně s DJ NobodyListen vystoupí další rezidentní DJs této zajímavé noci, která je založena na produkci žánrů grime, rap, trap a mnoho dalších. Jmenovitě se jedná o DJe Dalyba a Kewu. Zajímavé jméno na lineupu berlínského Addictu bude DJ a producent Sugaboy nebo -veni. Dalšími hosty budou v německé metropoli DJs J. Cloud a Paul Souljoyce reprezentující partičku Bass Gang. 

 

Pop up klub Night Embassy se nachází v legendární berlínské čtvrti Kreuzberg, která je známá především díky přítomnosti mnoha slavných hudebních podniků, ale také kvůli tomu, že se tam sdružují zajímavý umělci z celého světa. Night Embassy má pod taktovkou Jägermeister, který zde vytvořil unikátní místo, kde dává prostor umělcům různých žánrů i odvětví. Pravidelně zde pořádá přednášky, workshopy, koncerty a party.

 

Vstup na Addict, který se v Berlíně uskuteční 18. 10. a začíná ve 21 hodin, bude zdarma. Pro vstup je nutné se registrovat zde: https://www.eventbrite.co.uk/e/addict-rave-berlin-by-nobody-listen-tickets-76270766917?fbclid=IwAR0VBjzArwRVXUv4p2FHvG0AO1k6zRQfa1VchNbCIu-i55f1hAVZiPy6kIk 

 

Comments

comments

Vyhledat