Rock’n’rollový magazín Kids And Heroes končí

Dvacet let je v uspěchané postmoderní době poměrně dlouhá éra a za poslední dekády se svět velmi intenzivně proměnil. Nyní bude ochuzen o další radost, alespoň v lokálních podmínkách. Rock’n’rollový magazín Kids And Heroes došel ke konci své cesty a po 20 letech fungování se loučí.

Od vzniku byl magazín domovem pro hudbu subkultur, od punku přes hardcore nebo oi! Rozsah žánrů se samozřejmě časem zvětšoval a byl prostor pro všechny spřízněné styly, ať už šlo o ska, reggae, rocksteady, folk punk, soul, garáž nebo prostě některou z mnoha tváří rock’n’rollu. Web prošel během let několika vizuálními i technickými úpravami, avšak obsah v podobě novinek, recenzí, reportů i dalších článků, zůstal a rozšiřoval se. Narůstal i počet redaktorů a redaktorek. V roce 2009 pak přichází na scénu Michaela Klocová, vedoucí toto médium dodnes. Dalším posunem magazínu byl pak pořad Kids And Heroes na rádiu StreetCulture. Ten přišel v roce 2011, vysílalo se ve Štítného ulici na Žižkově a moderátory byli Jirka Kratochvíl, Martin Suicide, Helmut, Čezi, Johnny Násilník a šéfová, Michaela.

Poslední večírek propukne 20. 10.  na strahovské Sedmičce. Akustické sety zazní v podání  kapel Nežfaleš a Supertesla, vinylovou afterparty zajistí plzeňského DJ duo Tony Rocky Horror Vinyl Show.

Více o historii magazínu i závěrečné rozlučce se dozvíte přímo na stránkách Kids And Heroes 

Kids and Heroes Funeral
20. 10. 2023

Klub 007 Strahov

Nežfaleš, Supertesla, Tony Rocky Horror Vinyl Show
Fb event

Comments

comments

Vyhledat