Samsung a Vasky v unikátní spolupráci. Při nákupu mobilu získáte tenisky ve stejné barvě

foto Vasky
foto Vasky

Mobil už dávno není pouhý prostředek pro komunikaci. Čím sál více se z něj stává všestranný nástroj – a také stylový módní doplněk. To dokazuje třeba Samsung Galaxy S20 FE, který se nabízí rovnou v šesti módních barevných variantách. Aby Samsung dokázal, že spojení s módou a stylem myslí u svých telefonů vážně, navázal spolupráci s lovebrandem Vasky. Výsledkem je unikátní kampaň – při nákupu telefonu získáte kožené tenisky ve stejné barvě.

foto Vasky

A barvy jsou to skutečně povedené – od módní oranžové, přes výraznou červenou, decentní růžovou, elegantní modrou, nestárnoucí bílou k originální mintové. Kdo nezná brand Vasky, měl by to rychle napravit. Tato ryze česká značka totiž vyrábí poctivé, ručně šité boty, u kterých víte, kdo a z čeho je vyrobil. A to se v dnešní době počítá.

„Snažíme se naplnit přání a očekávání našich zákazníků, kteří vždy očekávají kvalitu a především spolehlivost. Řídíme se heslem Tomáše Bati Náš zákazník, náš pán. To je přesně to, co máme se Samsungem společné,“ popisuje hodnoty značky Václav Staněk, zakladatel a majitel firmy Vasky ze Zlína.

foto Vasky

Šest telefonů, šest barevných variant tenisek

 

Vasky v návaznosti na uvedení modelu Galaxy S20 FE v šesti barevných variantách, včetně barvy Cloud Mint, představili novou barvu bot s názvem Teny Mint. Ke každé barevné variantě telefonu Galaxy S20 FE jsou nyní k dispozici odpovídající barvy bot Vasky Teny (v hodnotě 2 799 Kč), takže můžete skvěle propojit vzhled mobilního telefonu s poctivými, ručně vyrobenými botami. Kterou barvu si vyberete?

foto Vasky

Jak akci využít?

 

Nejprve je potřeba zakoupit mobilní telefon Galaxy S20 FE u jednoho z vybraných obchodních partnerů Samsung. K získání voucheru je nutné se zaregistrovat na www.samsung-bonus.eu/cz, a to nejpozději do 14 dnů od provedení nákupu, nejpozději však do 8. listopadu 2020. 

 

Po registraci zadáte údaje o objednávce podle znění pravidel. Po validaci vyplněných údajů vám Samsung e-mailem pošle voucher s unikátním kódem na boty Vasky Teny. 

 

Jakmile získáte voucher, na stránkách vasky.cz si vyberete boty Vasky Teny v požadované barvě a velikosti a uplatníte voucher v plné výši ceny bot Vasky Teny, a to včetně nákladů na dopravu. Vasky zašlou vybrané boty do 14 dnů. Voucher je možné uplatnit do 31. ledna 2021.

 

Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, jsou k dispozici na stránkách www.samsung-bonus.eu/cz.

 

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat