Samsung Odyssey League hlásí návrat, tentokrát se bude hrát Rocket League

Po loňském úspěšném turnaji ve hře Player Unknown’s Battlegrounds chystá společnost Samsung Electronics další kolo série Odyssey League. Globální lídr v oboru herních monitorů* opět zve nadšené e-sportovce na pořádný závod, ovšem tentokrát se nebude střílet ze zbraní jako v PUBG, nýbrž míčem do brány. A dojde i na řidičské dovednosti. Samsung věnoval do soutěže řadu věcných cen, kromě toho si úspěšní závodníci rozdělí 25 000 euro.

Diváci finálových bojů si nepochybně všimnou nejnovějších herních monitorů Samsung Odyssey, které budou používat v závěrečných kolech turnaje všechny zúčastněné týmy. Špičku mezi současnými modely tvoří Odyssey G9, který nedávno získal cenu pro nejlepší herní monitor od Evropské hardwarové asociace. Hráči si díky skvělým monitorům mohou vychutnat vynikající barvy, precizní kresbu a rychlé reakce, které jsou pro Rocket League nezbytné, ať už hrajete na počítači nebo na herní konzoli.

 

Seriál Odyssey League je pojmenovaný právě po špičkových herních monitorech. Nejlepší herní týmy z celé Evropy se v něm utkávají v různých disciplínách, například ve zmíněné hře PUBG a aktuálně v Rocket League. Týmy, které si to na nejvyšší úrovni (jak se na značku Odyssey sluší) rozdají, si mohou rozdělit odměny v celkové výši 25 tisíc eur.

Regionální týmy se na turnaj mohou registrovat od 2. července, kvalifikace se rozjíždí 23. července. Vítězové kvalifikace se utkají v regionálních finálových kolech, vše se bude přenášet živě s komentářem v místním jazyce.

 

Úspěšné týmy z finálových kol postoupí do evropského finále, které se koná 27. – 29. července. Přenos bude komentovaný v angličtině a jeden z týmů si odnese celkové vítězství.

Comments

comments

Vyhledat