Samsung spouští se streamery soutěž #CatchYourGalaxy

Společnost Samsung spouští dnes společně s oblíbenými streamery Xnapym a Miley soutěž s názvem #CatchYourGalaxy. Fanoušci streamerů můžou na Twitchi sbírat kódy na kartách, které se objeví během živého vysílání obou streamerů. Soutěžící mají příležitost vyhrát nejnovější produkty řady Samsung Galaxy (telefony Galaxy A72, Galaxy A52 5G, Galaxy A32 5G, sluchátka Galaxy Buds Pro a chytrý přívěsek Galaxy SmartTag+). Soutěž poběží od 2. do 19. července 2021 na stránce https://www.catchyourgalaxy.cz/ 

 

Čeští streameři videoher Xnapy (na Twitchi jako Xnapycz) a Miley (MileysLife) spolu se společností Samsung spouštějí soutěž pro své diváky o zajímavé produkty. Fanoušci tak budou za sledování živých přenosů odměněni nejen zážitkem z videoher, ale i věcnými cenami. Xnapy k soutěži říká: „Jsem moc rád, že se podařilo takovou soutěž se Samsungem uspořádat. Jednak vím, že telefony Samsung jsou super, taky ho sám používám, ale hlavně mám radost z toho, že soutěží trošku okořeníme naše streamy a že naši fanoušci mají šanci vyhrát pěkné ceny,“ a Miley k tomu dodává, „Samozřejmě i já z toho mám radost. Jako streameři si moc vážíme našich fanoušků a toho, že nás sledují, a díky této soutěži máme příležitost je za jejich věrnost a podporu odměnit.“

 

„Jsme nadšení, že jsme se domluvili s populárními herními streamery Miley a Xnapym. Síla platformy Twitch je zcela nezpochybnitelná, stejně tak její zábavnost pro diváky. Krása je v tom, že si tam každý najde něco. Spojení Samsung s herními streamery nám dává smysl a snažili jsme se pro fanoušky Miley a Xnapyho najít takové ceny, které ocení nejen hráči mobilních her,“ říká Martin Doležel, Campaign and Channel Marketing Manager Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

 

Jak se soutěže účastnit

Účast je jednoduchá, stačí se přes účet Twitch přihlásit na webových stránkách www.catchyourgalaxy.cz a pak už jen sledovat živé vysílání streamerů a sbírat kódy. Během vysílání se budou zobrazovat karty s kódy, které budou platné omezenou dobu a diváci je musejí včas přidat do svého soutěžního účtu na stránce catchyourgalaxy.cz v sekci Moje karty tlačítkem „Přidat kartu“. Výherci se pak vylosují ze zadaných kódů.

 

Co a jak můžou diváci vyhrát

Pro diváky jsou připraveny produkty Samsung, konkrétně mobilní telefony řady A. Telefony z této řady nabízejí skvělý výkon, který bohatě stačí i na hraní her. Zážitek ze sledování zaručí i displej, dlouhá vydrž baterie a konektivita. Telefony disponují vyspělými fotoaparáty, kterými zachytíte jakýkoliv okamžik. Vše je pak zabalené do moderního minimalistického těla. Dále jsou ve hře špičková sluchátka Galaxy Buds Pro a lokátor SmartTag+.

 

  1. Hlavní cenou je mobilní telefon Samsung Galaxy A72, sluchátka Galaxy Buds Pro a chytrý přívěsek SmartTag+. Tento balíček vyhraje jeden účastník, kterého streameři vylosují 20. července 2021 na společném streamu Miley a Xnapyho.
  2. Druhou cenou je mobilní telefon Samsung Galaxy A52 5G, kterou získají 3 účastníci losováním. Vyhlášení výherců se uskuteční 20. července 2021.
  3. Třetí cenu představuje mobilní telefon Samsung Galaxy A32 5G, kterou získá 5 účastníků soutěže (3 na streamu Xnapyho a 2 na streamu Miley). Výherce vylosujeme opět 20. července 2021.
  4. Čtvrtou cenu reprezentují bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro, a získá ji 9 účastníků. Ty streameři vylosují během 9 náhodně vybraných streamů.
  5. Pátou cenou je Samsung Galaxy SmartTag+, kterou získá 29 účastníků. Výherce streameři vylosují náhodně během živých vysílání.

 

Detailní pravidla a podmínky soutěže najdete na stránce www.catchyourgalaxy.cz.

 

Comments

comments

Vyhledat