Život v éteru v podcastu Kosmasu

Ke knize Život v éteru už vznikají první rozhovory. Jeden právě vychází v ráci podcastu Megafon, který připravuje Kosmas a týká se knih a věcí kolem:

„Hostem Megafonu je novinářka a rozhlasová DJ-ka Jana Kománková. Už zhruba před dvěma lety si vzala do hlavy, že napíše knihu o historii první české nezávislé rozhlasové stanice, která začala vysílat v Praze v roce 1991 a příznačně se pojmenovala Radio 1. Následující rozhovor bude nejen o knize a radiu, ale také třeba o pletení.“

 

Podcast si můžete pustit například na Soundcloudu nebo na Spotify.


Na Spotify najdete i playlist ke knize.


Příběh Radia 1 je nejen příběhem konkrétní legendární rozhlasové stanice, ale i celého soukromého vysílání v Česku: právě tahle parta „pirátů“ prošlápla cestu všem soukromým rádiím, která po revoluci neměla ani právní rámec.

Kampaň na Hithitu, v jejímž rámci se dají objednávat knížky za speciální i merch v limitované edici, končí 16. června. Knihy budou od podzimu v běžné distribuci v knihkupectcích, nezávislých obchodech s hudbou a módou a na dalších místech, ale za vyšší cenu.

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

 

Odměny:

Co je možné získat? Kromě knihy samotné a merche, jako jsou tašky a plakáty, je tu i možnost mít v knížce poděkování. K dispozici jsou také ručně pletené ponožky:) Exkurze do rádia se už bohužel vyprodaly.

 

Comments

comments

Vyhledat