Samuel Ross vytvořil pro Converse novou kolekci

Nová, kompletně černá edice bot Geo Forma od A-COLD-WALL* kombinuje avantgardní a futuristické prvky s praktičností.

Zakladatel ACW* Samuel Ross vytvořil pro Converse novou kolekci, která opět přináší utilitární styl s příslibem budoucnosti. Tato novinka spojuje brutální design se sezónní funkčností a zahrnuje jak kolekci odvážně nadčasového oblečení, tak i nové barevné provedení bot Geo Forma. Ty se už v minulosti představily v bílé a zeleno černé verzi, aby se vrátily v temné a minimalisticky cool podobě. Spolehlivá ochrana před povětrnostními vlivy, zapínání na zip a avantgardní prvky se spojily v této zcela originální futuristické siluetě.

Geo Forma Boot je bota maximálně připravena na zimu. Tato původní kreace z minulé spolupráce Converse X A COLD-WALL* je inovativní směsí funkčnosti a progresivního stylu. Odvážný a naprosto unikátní design boty spojuje extravaganci s praktičností, kterou každý potřebuje pro zimní sezónu. Buďte styloví a přitom nepřehlédnutelní. 

Součástí kolekce je i prošívaná bunda se saténovým leskem a zajímavými detaily. Působí futuristicky a nese designérský rukopis Samuela Rosse. Celý look můžete doplnit i díky dvěma verzím teplákových souprav, trikům s dlouhým rukávem, batohu a kšiltovky. Vše je k dostání od 7. listopadu 2023 na www.converse.cz 

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

Comments

comments

Vyhledat