SANANIM přináší tradiční keramické trhy na Kampě!

Školní rok začněte na Kampě! Proč? Protože Kampa žije keramickými trhy, hudbou, divadlem, skvělým jídlem a pitím a dokonalou atmosférou. Kdy? 3.- 4. září na rynku na Kampě vždy od 10 hodin, program pro celou rodinu je připraven od 13 hod. Vstupné je zdarma. Celou akci pořádá organizace pro léčbu závislostí pro léčbu závislostí SANANIM, Neziskovka roku 2021.

Svou práci a um představí renomovaní tuzemští keramici, domácí občerstvení obstará sociální podnik Café Therapy a odpolední doprovodný program slibuje pohádky i hudbu. Těšit se můžete na pohádky Loutek bez hranic, Studia Damúza, Divadla Na kárce. S rodinným pouličním představení zavítá na Kampu Squadra Sua. Vrátí se Ústav Úžasu Jakuba Folvarčného.

Potichu zahraje romský soubor Migel&Manusha, Lovesong Orchestra, CZARDASIANS, dechový orchestr VOCAP a zazpívá Tereza Nekudová.

Nebude chybět oblíbená keramická dílnička “Namaluj si sám“ Moniky Novákové a dřevěná dílnička předního loutkáře Pavla Truhláře. Přáním i cílem organizátorů je oživit půvabnou lokalitu Kampy ryze českým řemeslem a nabídnout nejen turistům, ale především Pražanům příjemnou rodinnou atmosféru.

Akce proběhne za podpory Městské části Praha 1. Pořádá organizace pro léčbu závislostí pro léčbu závislostí SANANIM – http://www.sananim.cz/

PROGRAM

sobota 3. září

13.00 Loutky bez hranic: „Tři medvědi a drzá Máša“
14.00 Tereza Nekudová
15.00 Divadlo Na kárce: „Kočička z kávové pěny“
16.00 orchestr „VOCAP“
17.00 SQUADRA SUA: „Happy Hour“
18.00 Migel&Manusha

neděle 4. září

13.00 sbor „DOBROVYLY“
14.00 ochotnický spolek Žumpa: „Vitamínová pohádka“
15.00 Lovesong Orchestra
16.00 Studio Damúza: „Turnaj krále Karla“
17.00 Ústav Úžasu (Jakub Folvarčný)
18.00 CZARDASHIANS

Comments

comments

Vyhledat