Česká značka výstředních bot Shoedaism budí pozornost i v zahraničí

foto Shoedaism
foto Shoedaism

Český design funguje. Shoedaism je značka bot, které se vyrábějí z nejkvalitnější italské kůže a nebojí se ani superfeminních tvarů, extra vysokých podpatků a velikostí až 44. Jejich autorka, obuvní designérka Karin Onderková, svým produktům věří tak silně, že jeden pár zaslala i slavnému americkému herci Billymu Porterovi. Ten si je okamžitě zamiloval a vyfotil se v nich na své sociální sítě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

BLACK 👏🏿 PRIDE 👏🏿 JOY 👏🏿 #ad I celebrate my Black Pride by standing boldly in my authenticity. With every breath and action I take, I consciously choose my truth and I try to reveal that power through my art, my activism and my humanity. Celebrating Pride 2020 weekend with @ketelone_us, a longtime supporter of the LGBTQIa community. Thank you for your donation to the @translawcenter, a non-profit org that does what it takes to keep trans & gender nonconforming people alive, thriving, and fighting for liberation. 🌈 #BlackJoy #BlackPride #Pride2020 Photo & Fashion Direction by @sammyratelle Jacket by @theblondsny Bathing suit by @patrickchurchny Sunglasses by @islynyc Shoes by @shoedaism Necklace by @mckenzieliautaudjewelry

Příspěvek sdílený Billy Porter (@theebillyporter),


“Nechtěla jsem jen navrhovat a vyrábět boty, chtěla jsem předávat filosofii o tom, že každý se může změnit, rozzářit, vystoupit ze stínu,” říká majitelka značky Karin Onderková, jejíž brand se nenechává spoutávat žádnými společenskými ani genderovými konvencemi. Poslední kolekce Shoedaism, která je na trhu od loňského podzimu, proto nese název Cinderella. “Popelkou může být každý bez ohledu na rasu či gender. Všichni toužíme po tom okamžiku, kdy naše já dosáhne své nejlepší podoby. Věřím, že po obutí mých bot taková chvíle nastává. Určitě se v nich jako Popelka cítil i Billy Porter,”  směje se talentovaná Karin Onderková.

Karin Onderková. Foto Shot By Us

Návrhy obuvi Shoedaism vznikají v Čechách a výroba probíhá v Itálii a Bulharsku. Prioritou pro designérku je neotřelý vzhled s důrazem na výrazný podpatek a pohodlné nošení. K výrobě lodiček se proto používá toskánská hovězí useň “Vero Cuoio”, jež je synonymem luxusu a maximální kvality. Díky ní jsou i střevíčky na vysokém podpatku na noze velice příjemné.

foto Shoedaism

Kdo touží zazářit a zároveň si vychutnat dotyk precizně vyrobených bot, ten se do značky Shoedaism zamiluje. Bez ohledu na to, zda se jedná o ženu či o muže. 

 

Více informací naleznete na: 

https://shoedaism.shop/

 

Instagram Billyho Portera: https://www.instagram.com/p/CB6MwbVlvEm/

https://www.instagram.com/p/CB6Wvp5hELp/

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat