SHOTGUN FESTIVAL letos slaví 20 let své existence!

Shotgun Festival 2021
Shotgun Festival 2021

Letošní ročník festivalu se ponese v duchu narozeninové oslavy.  Tahákem je skvělá producentka POYLGONIA pocházející z Mnichova. Zakladatelka labelu IO,  jejiž hudební identita je zabalena do žánrů hypnotického techna, downtempa a ambientu. Své selektorkské umění přijede ukázat i velmi uznávaná LUX z německého liepzigu.

Další perlou lineupu je již skoro domácí Philipp Otterbach z berlínského labelu Rio, který dorazí společně s  Raphaelem Kosmosem, zakladatelem čerstvě vzniklého labelu Späti records. Dalším rezidentem je pražský producent, ale také DJ a performer Elektrabel, který vystoupí se svým live projektem.

Za domácí headlinery se představí Alfred Czital z více než ceněného labelu Harmony Rec. který založil společně s YANem. Pokud očekáváte pořádnou show, Tom Holič se o to určitě postará. Pokud se chcete jenom tak pohupovat a nechat se unášet barevnými tóny a něžnými rytmy, St. Jakob společně s producenti ze stáje Moving Pictures –  Roman Rai a Equi jsou ta správná volba. Po 9 leté pauze si i na festivalu zahraje jeho zakladel Mooris, spolu se svým parťákem Moreti. Hlavní lineup uzavře po vzoru loňského ročníku Dj a Producent Kletis, jehož produkci můžete slyšet na zahraničních labelech jako Diffuse Reality (ES), Accent Records (FR), nebo Blue Night Jungle (FR).

Na denní stagi přes sobotní odpoledne ožije areál pro přeživší i nově příchozí. Postará se o ni liberecká vycházející hvězda Olga Zhaldak s velmi vytříbeným hudebním vkusem. Táborský rodák a zakladatel festivalu Transforma PICAPICA. Dnes již DJské legendy Vik s Edou a Stanzim z Radio1. Zakončené live setem při západu slunce od Davida Herziga /aka Lotus Wash.

 

Celý festival rozsvítí Brněnské uskupení MAESS, které je zodpovědné za krásně ozdobený festival již čtvrtým rokem.

 

Kdy? pátek 10. až neděle 12. září

Kde: v areálu Kristýna, Hrádek nad Nisou.

 

 

Links:
www.shotgunfestival.com

Tickes: https://goout.net/en/shotgun-festival-2021/szjaler/

Podcasts: https://soundcloud.com/shotgunfestival

Event: https://fb.me/e/3tMvTsCOS

 

Comments

comments

Vyhledat