Soutěž o nejlepšího barbera!

foto pořadatel akce
foto pořadatel akce

Cavalier Barber Workshop & Competition ČR/SK 2018

 

V Ostravě se dne 9. 6. 2018 v klubu Fabric uskuteční workshop a soutěž pánských holičů české a slovenské republiky. Jde o první akci tohoto typu v Moravskoslezském kraji. Ukázky nových střihů předvede přední český holič a zakladatel Cavalier Barber Shopu Karel Haidelmayer, který zároveň zasedne do čela poroty v následné soutěži holičů.

“Na ostravském workshopu představím čerstvé pánské střihy podle současných západních trendů.” říká headliner Karel Haidelmayer, mimo jiné vítěz evropské soutěže The Great British Barber Bash.  A dodává: “Barbershopy, tedy ryze pánská holičství, zažívají v posledních letech renesanci, ale i v tomto oboru je potřeba se stále vzdělávat a rozvíjet.”

Oživení zájmu o toto řemeslo vedlo pořádající produkci 8haters nejen k uspořádání školení, ale zároveň k realizaci myšlenky obnovenou tradici přiblížit širší veřejnosti.

Speciálním hostem bude česká holička a propagátorka genderové rovnosti v holičských  službách Klára Váňová – Barberette Prague, která svůj barbershop otevírá i ženám. V Ostravě odprezentuje stále žádanější typ úpravy vlasů Hair Tattoo Design.

Po workshopu se brány klubu otevřou veřejnosti a návštěvníci se mohou těšit na bohatý program.

S novými trendy v péči o pánský zevnějšek se návštěvníci seznámí během holičského klání nebo můžou přímo na místě svěřit své vlasy a vousy do rukou profesionálů z ostravského Old Town nebo New Town Barbershopu, nebo pražského Barberette. Budou zde i stánky s partnerskými produkty, především s holičskou tématikou (balzámy, pomády, oleje na vousy, kartáče, atd…), stylové módní doplňky nové české značky Otto Kilian, ale také Lush Cosmetics, který bude v Ostravě historicky úplně poprvé.

Doprovodný program: tetovací koutek, módní přehlídka značky Max Tara, fotokoutek, herní konzole XBOX, foodtruck Hogo Fogo bistro, předváděcí vůz Dodge Charger DC707 Energy, Dj Necroz

Generální partner: DC707 business restaurant

Hlavní partneři: Old Town and New Barbershop, Hairgum, Grease Barbershop, The Bearded man

Čestný partner: LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Partneři: Queens shop, Angry Beards, Otto Kilian, Partawa, Hogo Fogo bistro,  Alessandro The Barber

 

Pro více infrmací kontaktujte:

Marek Lázók, organizátor, marek.lazok@gmail.com, +420731868858

Pořádající produkce: 8haters | Rough Style |  

https://www.facebook.com/8haters

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/2051312441774143/

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat